Будь ласка, використовуйте цей ідентифікатор, щоб цитувати або посилатися на цей матеріал: https://er.nau.edu.ua/handle/NAU/52813
Назва: Лінгвокраїнознавство Сполучених Штатів Америки: методичні рекомендації до самостійної роботи
Автори: Линтвар, Ольга Миколаївна
Ключові слова: лінгвокраїнознавство
Сполучені Штати Америки
лингвострановедение
Соединенные Штаты Америки
Linguocountry Studies
the United States of America
Дата публікації: 2021
Видавництво: Національний авіаційний університет
Бібліографічний опис: Лінгвокраїнознавство Сполучених Штатів Америки: методичні рекомендації до самостійної роботи / уклад. О.М. Линтвар. - К.: НАУ, 2021. - 24 с.
Короткий огляд (реферат): Самостійна робота студентів спрямована на подальше формування лінгвокультурологічної компетенції, розвиток та розширення світогляду студентів у культурологічному аспекті, збагачення словникового запасу студента, розвиток навичок правильного структурного оформлення усного та писемного мовлення. Теми, що винесені на самостійну роботу, розглядаються на лекціях частково, або взагалі не охоплені, тому до уваги студентів пропонується наступний перелік тем для самостійного опрацювання:
Опис: Методичні рекомендації до самостійної роботи містять теми в межах курсу, методичні рекомендації з самостійного опанування навчального матеріалу, методичні рекомендації з підготовки до практичних занять, вимоги до підготовки презентації з обраної теми, орієнтовну тематику презентацій, питання до тем для самоконтролю, рекомендовану літературу. Укладено відповідно до робочої програми навчальної дисципліни «Лінгвокраїнознавство Сполучених Штатів Америки. Для здобувачів вищої освіти спеціальності 035 «Філологія»
URI (Уніфікований ідентифікатор ресурсу): https://er.nau.edu.ua/handle/NAU/52813
Розташовується у зібраннях:Підручники та методичні вказівки кафедри англійської філології і перекладу

Файли цього матеріалу:
Файл Опис РозмірФормат 
МЕТОД, РЕКОМЕНД,_ЛІНГВОКРАЇНОЗНАВСТВО США.pdf234.24 kBAdobe PDFПереглянути/Відкрити


Усі матеріали в архіві електронних ресурсів захищені авторським правом, всі права збережені.