Пожалуйста, используйте этот идентификатор, чтобы цитировать или ссылаться на этот ресурс: https://er.nau.edu.ua/handle/NAU/52813
Название: Лінгвокраїнознавство Сполучених Штатів Америки: методичні рекомендації до самостійної роботи
Авторы: Линтвар, Ольга Миколаївна
Ключевые слова: лінгвокраїнознавство
Сполучені Штати Америки
лингвострановедение
Соединенные Штаты Америки
Linguocountry Studies
the United States of America
Дата публикации: 2021
Издательство: Національний авіаційний університет
Библиографическое описание: Лінгвокраїнознавство Сполучених Штатів Америки: методичні рекомендації до самостійної роботи / уклад. О.М. Линтвар. - К.: НАУ, 2021. - 24 с.
Краткий осмотр (реферат): Самостійна робота студентів спрямована на подальше формування лінгвокультурологічної компетенції, розвиток та розширення світогляду студентів у культурологічному аспекті, збагачення словникового запасу студента, розвиток навичок правильного структурного оформлення усного та писемного мовлення. Теми, що винесені на самостійну роботу, розглядаються на лекціях частково, або взагалі не охоплені, тому до уваги студентів пропонується наступний перелік тем для самостійного опрацювання:
Описание: Методичні рекомендації до самостійної роботи містять теми в межах курсу, методичні рекомендації з самостійного опанування навчального матеріалу, методичні рекомендації з підготовки до практичних занять, вимоги до підготовки презентації з обраної теми, орієнтовну тематику презентацій, питання до тем для самоконтролю, рекомендовану літературу. Укладено відповідно до робочої програми навчальної дисципліни «Лінгвокраїнознавство Сполучених Штатів Америки. Для здобувачів вищої освіти спеціальності 035 «Філологія»
URI (Унифицированный идентификатор ресурса): https://er.nau.edu.ua/handle/NAU/52813
Располагается в коллекциях:Підручники та методичні вказівки кафедри англійської філології і перекладу

Файлы этого ресурса:
Файл Описание РазмерФормат 
МЕТОД, РЕКОМЕНД,_ЛІНГВОКРАЇНОЗНАВСТВО США.pdf234.24 kBAdobe PDFПросмотреть/Открыть


Все ресурсы в архиве электронных ресурсов защищены авторским правом, все права сохранены.