Будь ласка, використовуйте цей ідентифікатор, щоб цитувати або посилатися на цей матеріал: https://er.nau.edu.ua/handle/NAU/52811
Назва: Лінгвокраїнознавство Великої Британії: методичні рекомендації до самостійної роботи
Автори: Линтвар, Ольга Миколаївна
Ключові слова: лінгвокраїнознавство
Велика Британія
лингвострановедение
Великобритания
Linguocountry Studies
Great Britain
Дата публікації: 2021
Видавництво: Національний авіаційний університет
Бібліографічний опис: Лінгвокраїнознавство Великої Британії: методичні рекомендації до самостійної роботи / уклад. О.М. Линтвар. - К.: НАУ, 2021. - 24 с.
Короткий огляд (реферат): Головна мета практичних занять з навчальної дисципліни «Лінгвокраїнознавство Великої Британії» - закріпити і розширити знання, отримані під час лекцій шляхом заохочення студентів до додаткових пошуків і поглибленого вивчення тематичного матеріалу курсу самостійно з наступним обговоренням, включаючи порівняльний аспект, залучаючи критичне мислення.
Опис: Методичні рекомендації до самостійної роботи містять теми в межах курсу, методичні рекомендації з самостійного опанування навчального матеріалу, методичні рекомендації з підготовки до практичних занять, вимоги до підготовки презентації з обраної теми, орієнтовну тематику презентацій, питання до тем для самоконтролю, рекомендовану літературу. Укладено відповідно до робочої програми навчальної дисципліни «Лінгвокраїнознавство Великої Британії. Для здобувачів вищої освіти спеціальності 035 «Філологія»
URI (Уніфікований ідентифікатор ресурсу): https://er.nau.edu.ua/handle/NAU/52811
Розташовується у зібраннях:Підручники та методичні вказівки кафедри англійської філології і перекладу

Файли цього матеріалу:
Файл Опис РозмірФормат 
МЕТОД, РЕКОМЕНД_ЛІНГВОКРАЇНОЗНАВСТВО ВБ.pdf235.27 kBAdobe PDFПереглянути/Відкрити


Усі матеріали в архіві електронних ресурсів захищені авторським правом, всі права збережені.