Пожалуйста, используйте этот идентификатор, чтобы цитировать или ссылаться на этот ресурс: https://er.nau.edu.ua/handle/NAU/52811
Название: Лінгвокраїнознавство Великої Британії: методичні рекомендації до самостійної роботи
Авторы: Линтвар, Ольга Миколаївна
Ключевые слова: лінгвокраїнознавство
Велика Британія
лингвострановедение
Великобритания
Linguocountry Studies
Great Britain
Дата публикации: 2021
Издательство: Національний авіаційний університет
Библиографическое описание: Лінгвокраїнознавство Великої Британії: методичні рекомендації до самостійної роботи / уклад. О.М. Линтвар. - К.: НАУ, 2021. - 24 с.
Краткий осмотр (реферат): Головна мета практичних занять з навчальної дисципліни «Лінгвокраїнознавство Великої Британії» - закріпити і розширити знання, отримані під час лекцій шляхом заохочення студентів до додаткових пошуків і поглибленого вивчення тематичного матеріалу курсу самостійно з наступним обговоренням, включаючи порівняльний аспект, залучаючи критичне мислення.
Описание: Методичні рекомендації до самостійної роботи містять теми в межах курсу, методичні рекомендації з самостійного опанування навчального матеріалу, методичні рекомендації з підготовки до практичних занять, вимоги до підготовки презентації з обраної теми, орієнтовну тематику презентацій, питання до тем для самоконтролю, рекомендовану літературу. Укладено відповідно до робочої програми навчальної дисципліни «Лінгвокраїнознавство Великої Британії. Для здобувачів вищої освіти спеціальності 035 «Філологія»
URI (Унифицированный идентификатор ресурса): https://er.nau.edu.ua/handle/NAU/52811
Располагается в коллекциях:Підручники та методичні вказівки кафедри англійської філології і перекладу

Файлы этого ресурса:
Файл Описание РазмерФормат 
МЕТОД, РЕКОМЕНД_ЛІНГВОКРАЇНОЗНАВСТВО ВБ.pdf235.27 kBAdobe PDFПросмотреть/Открыть


Все ресурсы в архиве электронных ресурсов защищены авторским правом, все права сохранены.