Пожалуйста, используйте этот идентификатор, чтобы цитировать или ссылаться на этот ресурс: https://er.nau.edu.ua/handle/NAU/44116
Название: Трансформація банківського сектору України в умовах глобалізації
Авторы: Смерічевський, Сергій Францович
Smerichevskyi, Serhii Frantsovych
Ключевые слова: монографія
банківський сектор
національна економіка
конкурентна політика
банківська конкуренція
Дата публикации: 2013
Издательство: Донецьк "ВІК"
Библиографическое описание: С.Ф. Смерічевський. Трансформація банківського сектору України в умовах глобалізації // колективна монографія : за ред. С.Ф. Смерічевського; кол. авт.: С.Ф. Смерічевський, О.Р. Циганов [та інш.]. - Донецьк: «ВІК», 2013. - 228 с.
Краткий осмотр (реферат): У монографії розглянуто проблемні питання трансформації банківської системи України з метою надання їй світового рівня конкурентоспроможності. Досліджено еволюцію, концепції конкуренції, виявлено закономірності, які пов’язані зі зростаючим впливом на конкуренцію інновацій, системи цінностей, пріоритетів, традицій, моралі, етики її суб’єктів. Виявлено особливості, рівні, види конкуренції в банківському секторі національної економіки. Обґрунтовано концепцію удосконалення конкурентної політики в банківській системі. Основними напрямами досліджень є: державне регулювання конкурентного середовища в банківському секторі, дієвість практики захисту економічної конкуренції на банківському ринку, вплив іноземного капіталу на конкуренцію в банківській сфері. В межах концепції розроблено: методичній підхід до оцінки регіональної банківської конкуренції, методичні рекомендації щодо оцінки рівня олігополістичної конкуренції, а також цінової і нецінової банківської конкуренції. Для науковців, викладачів, аспірантів, керівників та фахівців-менеджерів банків, працівників органів виконавчої влади, а також студентів економічних спеціальностей навчальних закладів.
Описание: Розвиток України неминуче підвищує відкритість національної економіки, ступінь її інтегрованості до європейського та світового простору. Створення належної бази для набуття Україною повноправного членства в ЄС є одним з головних завдань сучасного етапу. Між тим, в умовах світової економічної кризи Україна демонструвала регрес у більшості світових рейтингів, зокрема за індексами економічної свободи і сприйняття корупції. Про гірку ситуацію дуже яскраво було продемонстровано у звіті Всесвітнього економічного форуму «Про глобальну конкурентоспроможність 2009-2010», згідно з яким Україна погіршила свій результат на 10 позицій, посівши 82 місце серед 133 країн світу. У розділі «Фінансова політика», де оцінюється ступінь розвитку фінансової системи та органів регулювання, розрив між середньосвітовим значення та індексом України становив 18,5 відсоткових пунктів. Однією з головних причин такого низького результату є незадовільна реструктуризація банківської системи.
URI (Унифицированный идентификатор ресурса): https://er.nau.edu.ua/handle/NAU/44116
ISBN: 978-966-430-137-1
Располагается в коллекциях:Наукові матеріали кафедри маркетингу

Файлы этого ресурса:
Файл Описание РазмерФормат 
Трансформація.pdf2.11 MBAdobe PDFПросмотреть/Открыть


Все ресурсы в архиве электронных ресурсов защищены авторским правом, все права сохранены.