Будь ласка, використовуйте цей ідентифікатор, щоб цитувати або посилатися на цей матеріал: https://er.nau.edu.ua/handle/NAU/38616
Назва: Моделі деформування залізобетону на засадах механіки руйнування
Інші назви: The deformation models of reinforced concrete constructions on the basis of fracture mechanics
Модели деформирования железобетона на основах механики разрушения
Автори: Яковенко, Ігор Анатолійович
Ключові слова: моделі деформування залізобетону
модели деформирования железобетона
deformation models of reinforced concrete
Дата публікації: 9-жов-2018
Видавництво: Полтавський національний технічний університет імені Юрія Кондратюка
Бібліографічний опис: Яковенко І.А. Моделі деформування залізобетону на засадах механіки руйнування. – Кваліфікаційна наукова робота на правах рукопису. – Національний авіаційний університет, Київ, 2017.
Короткий огляд (реферат): У дисертації вирішена проблема тріщиностійкості та жорсткості залізобетону, яка пов’язана з визначенням дійсної ширини розкриття та розвитку різних типів і рівнів тріщин на засадах тонкого інструментарію механіки руйнування, та суттєвим зміненням жорсткості, викликаним тріщиноутворенням, що є вельми необхідними при ефективному проектуванні та розрахунках конструкцій, будівель та споруд із залізобетону. Розроблено нові моделі деформування залізобетону для граничних станів другої групи щодо визначення утворення тріщин, опору розтягнутого бетону між тріщинами, відстані між тріщинами, ширини їхнього розкриття та жорсткості на різних ділянках довільно орієнтованих тріщин. Отримані дослідні дані про характер і ефекти деформування, утворення, розвитку і розкриття нормальних і похилих тріщин у залізобетонних конструкціях; виконані чисельні дослідження та порівняльний аналіз із залученням нормативної методики розрахунку та ПК «Ліра-САПР», які підтверджують ефективність запропонованих моделей.
Опис: Дисертація на здобуття наукового ступеня доктора технічних наук за спеціальністю 05.23.01 «Будівельні конструкції, будівлі та споруди» (19 – Архітектура та будівництво). – Національний авіаційний університет, Київ, 2017.
URI (Уніфікований ідентифікатор ресурсу): http://er.nau.edu.ua/handle/NAU/38616
Розташовується у зібраннях:Дисертації та автореферати спеціалізованої вченої ради К 26.062.12

Файли цього матеріалу:
Файл Опис РозмірФормат 
aref_Yakovenko_05.23.01sec.pdfАвтореферат дисертації на здобуття наукового ступеня доктора технічних наук за спеціальністю 05.23.01 - будівельні конструкції, будівлі та споруди6.17 MBAdobe PDFПереглянути/Відкрити


Усі матеріали в архіві електронних ресурсів захищені авторським правом, всі права збережені.