Пожалуйста, используйте этот идентификатор, чтобы цитировать или ссылаться на этот ресурс: https://er.nau.edu.ua/handle/NAU/38616
Название: Моделі деформування залізобетону на засадах механіки руйнування
Другие названия: The deformation models of reinforced concrete constructions on the basis of fracture mechanics
Модели деформирования железобетона на основах механики разрушения
Авторы: Яковенко, Ігор Анатолійович
Ключевые слова: моделі деформування залізобетону
модели деформирования железобетона
deformation models of reinforced concrete
Дата публикации: 9-окт-2018
Издательство: Полтавський національний технічний університет імені Юрія Кондратюка
Библиографическое описание: Яковенко І.А. Моделі деформування залізобетону на засадах механіки руйнування. – Кваліфікаційна наукова робота на правах рукопису. – Національний авіаційний університет, Київ, 2017.
Краткий осмотр (реферат): У дисертації вирішена проблема тріщиностійкості та жорсткості залізобетону, яка пов’язана з визначенням дійсної ширини розкриття та розвитку різних типів і рівнів тріщин на засадах тонкого інструментарію механіки руйнування, та суттєвим зміненням жорсткості, викликаним тріщиноутворенням, що є вельми необхідними при ефективному проектуванні та розрахунках конструкцій, будівель та споруд із залізобетону. Розроблено нові моделі деформування залізобетону для граничних станів другої групи щодо визначення утворення тріщин, опору розтягнутого бетону між тріщинами, відстані між тріщинами, ширини їхнього розкриття та жорсткості на різних ділянках довільно орієнтованих тріщин. Отримані дослідні дані про характер і ефекти деформування, утворення, розвитку і розкриття нормальних і похилих тріщин у залізобетонних конструкціях; виконані чисельні дослідження та порівняльний аналіз із залученням нормативної методики розрахунку та ПК «Ліра-САПР», які підтверджують ефективність запропонованих моделей.
Описание: Дисертація на здобуття наукового ступеня доктора технічних наук за спеціальністю 05.23.01 «Будівельні конструкції, будівлі та споруди» (19 – Архітектура та будівництво). – Національний авіаційний університет, Київ, 2017.
URI (Унифицированный идентификатор ресурса): http://er.nau.edu.ua/handle/NAU/38616
Располагается в коллекциях:Дисертації та автореферати спеціалізованої вченої ради К 26.062.12

Файлы этого ресурса:
Файл Описание РазмерФормат 
aref_Yakovenko_05.23.01sec.pdfАвтореферат дисертації на здобуття наукового ступеня доктора технічних наук за спеціальністю 05.23.01 - будівельні конструкції, будівлі та споруди6.17 MBAdobe PDFПросмотреть/Открыть


Все ресурсы в архиве электронных ресурсов защищены авторским правом, все права сохранены.