Матеріали Всеукраїнської конференції молодих учених і студентів «АЕРО-2020. Повітряне і космічне право» 20 листопада 2020 року (Cекція 3 : Кримінально-правові засоби протидії кримінальним правопорушенням . у транспортній сфері)
Permanent URI for this collection
Browse
Browsing Матеріали Всеукраїнської конференції молодих учених і студентів «АЕРО-2020. Повітряне і космічне право» 20 листопада 2020 року (Cекція 3 : Кримінально-правові засоби протидії кримінальним правопорушенням . у транспортній сфері) by Subject "343.3/.7(043.2)"
Now showing 1 - 3 of 3
Results Per Page
Sort Options
- ItemКримінально-правові ознаки ненадання допомоги судну та особам, що зазнали лиха(Вектор, 2020-11-20) Шевченко, Д.В.Уважно вивчаючи норми чинного Кримінального кодексу України, слід дійти висновку, що в кримінально-правових нормах про ненадання допомоги треба виділяти ті, що містять вказівку на загальних та спеціальних суб’єктів вчинення даного кримінального правопорушення. Ненадання допомоги судну та особам, що зазнали лиха, відноситься до кримінальних проступків, та є проступком із формальним складом, який вважається вчиненим у формі бездіяльності. Відповідальність за це суспільно небезпечне діяння передбачена в ст. 284 КК України.
- ItemНовели у призначенні покарання за керування транспортом у стані сп’яніння(Вектор, 2020-11-20) Цезар, А.Р.З усіх видів кримінальних правопорушень, вчинених з необережності, значну кількість складають порушення правил безпеки дорожнього руху, передбачені ст. 286 Кримінального кодексу України (далі – КК України). Більша частина таких кримінальних правопорушень вчиняється особами в стані сп’яніння.
- ItemОсобливості встановлення причинового зв’язку в автотранспортних кримінальних правопорушеннях(Вектор, 2020-11-20) Паламарчук, А.М.До автотранспортних кримінальних правопорушень слід віднести передбачені законом про кримінальну відповідальність суспільно небезпечні діяння, що посягають на суспільні відносини,які забезпечують безпеку руху й експлуатації залізничного,повітряного, водного, автомобільного, міського електричного, а також магістрального трубопроводного транспорту. Відокремлення цієї категорії злочинів у самостійний розділ Особливої частини Кримінального кодексу України лише підкреслює значущість та змістовність боротьби з транспортними кримінальними правопорушеннями на сучасному етапі вдосконалення кримінальноправових норм.