Please use this identifier to cite or link to this item: https://er.nau.edu.ua/handle/NAU/63729
Title: Алгоритми контролю бортових обчислювачів інтегральної модульної авіоніки
Authors: Костюк, Віталій Владиславович
Keywords: дипломна робота
авіоніка
бортова інтерфейсна станція
модуль
мережевий комутатор
програмне забезпечення
Issue Date: 5-Jun-2024
Publisher: Національний авіаційний університет
Citation: Костюк В.В. Алгоритми контролю бортових обчислювачів інтегральної модульної авіоніки. - Кваліфікаційна робота на здобуття ступеня бакалавр спеціальності 173 "Авіоніка". - Національний авіаційний університет. - Київ, 2024. - 56 с.
Abstract: На етапі розвитку авіаційна промисловість підходить до створення літального апарату (ЛА) нового покоління. Ключова роль у створенні ЛА нового покоління приділяється створенню нової універсальної обчислювальної системи (ОМ). Універсальна ОМ входить до складу ряду авіаційних комплексів (пілотажний, навігаційний та ін.), що керують рухом ЛА в польоті, і розробляється згідно з концепцією, що отримала назву «інтегрована модульна авіоніка» (ІМА), яка докладно викладена в групі стандартів ARINC 651-655. Стандарти ARINC 651-655 регламентують порядок розробки компонентів апаратного та програмного забезпечення ОМ, з яких у подальшому будується універсальнаОМ для авіаційного застосування.
Description: Робота публікується згідно наказу ректора від 27.05.2021 р. №311/од "Про розміщення кваліфікаційних робіт вищої освіти в репозиторії НАУ". Керівник дипломної роботи: професор кафедри авіоніки, Єнчев Сергій Васильович.
URI: https://er.nau.edu.ua/handle/NAU/63729
Appears in Collections:Кваліфікаційні роботи здобувачів вищої освіти кафедри авіоніки

Files in This Item:
File Description SizeFormat 
ФАЕТ_2024_173_ Костюк.pdf1.8 MBAdobe PDFView/Open


Items in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.