Будь ласка, використовуйте цей ідентифікатор, щоб цитувати або посилатися на цей матеріал: https://er.nau.edu.ua/handle/NAU/62311
Назва: Основи пожежної безпеки
Автори: Третьяков, Олег Вальтерович
Доронін, Євген Володимирович
Стельмах, Роман Володимирович
Пономаренко, Роман Вікторович
Ключові слова: пожежа
пожежна безпека
засоби пожежегасіння
евакуація
Дата публікації: 2021
Видавництво: Національний університет цивільного захисту України
Бібліографічний опис: Основи пожежної безпеки: підручник / О. В. Третьяков, Є. В. Доронін, О. А. Стельмах, Р. В. Пономаренко. ‒ Х.:НУЦЗУ, ТОВ Планета Прінт 2021. – 419 с.
Короткий огляд (реферат): Підручник розроблено у відповідності до вимог стандарту вищої освіти України за першим (бакалаврським) рівнем вищої освіти в галузі знань 26 – Цивільна безпека, спеціальність 263 – Цивільна безпека, затвердженої наказом МОН України 29.10.2018 р. No 1170. У підручнику викладені усі основні теми, засвоєння яких забезпечує формування спеціальних компетенцій з питань пожежної безпеки у здобувачів вищої освіти, як забезпечення пожежної безпеки в цілому, а також систем попередження пожеж та протипожежного захисту і організаційно-технічних заходів, формує знання здобувачів вищої освіти про засоби виявлення та сповіщення про пожежу, її гасіння, порядок оснащення об’єктів первинними засобами пожежогасіння, навчання працюючих правилам пожежної безпеки.
URI (Уніфікований ідентифікатор ресурсу): https://er.nau.edu.ua/handle/NAU/62311
Розташовується у зібраннях:Навчальні видання кафедри цивільної та промислової безпеки

Файли цього матеріалу:
Файл Опис РозмірФормат 
Учебник ОПБ_ 05_06_2021.pdf8.88 MBAdobe PDFПереглянути/Відкрити


Усі матеріали в архіві електронних ресурсів захищені авторським правом, всі права збережені.