Пожалуйста, используйте этот идентификатор, чтобы цитировать или ссылаться на этот ресурс: https://er.nau.edu.ua/handle/NAU/62311
Название: Основи пожежної безпеки
Авторы: Третьяков, Олег Вальтерович
Доронін, Євген Володимирович
Стельмах, Роман Володимирович
Пономаренко, Роман Вікторович
Ключевые слова: пожежа
пожежна безпека
засоби пожежегасіння
евакуація
Дата публикации: 2021
Издательство: Національний університет цивільного захисту України
Библиографическое описание: Основи пожежної безпеки: підручник / О. В. Третьяков, Є. В. Доронін, О. А. Стельмах, Р. В. Пономаренко. ‒ Х.:НУЦЗУ, ТОВ Планета Прінт 2021. – 419 с.
Краткий осмотр (реферат): Підручник розроблено у відповідності до вимог стандарту вищої освіти України за першим (бакалаврським) рівнем вищої освіти в галузі знань 26 – Цивільна безпека, спеціальність 263 – Цивільна безпека, затвердженої наказом МОН України 29.10.2018 р. No 1170. У підручнику викладені усі основні теми, засвоєння яких забезпечує формування спеціальних компетенцій з питань пожежної безпеки у здобувачів вищої освіти, як забезпечення пожежної безпеки в цілому, а також систем попередження пожеж та протипожежного захисту і організаційно-технічних заходів, формує знання здобувачів вищої освіти про засоби виявлення та сповіщення про пожежу, її гасіння, порядок оснащення об’єктів первинними засобами пожежогасіння, навчання працюючих правилам пожежної безпеки.
URI (Унифицированный идентификатор ресурса): https://er.nau.edu.ua/handle/NAU/62311
Располагается в коллекциях:Навчальні видання кафедри цивільної та промислової безпеки

Файлы этого ресурса:
Файл Описание РазмерФормат 
Учебник ОПБ_ 05_06_2021.pdf8.88 MBAdobe PDFПросмотреть/Открыть


Все ресурсы в архиве электронных ресурсов защищены авторским правом, все права сохранены.