Please use this identifier to cite or link to this item: https://er.nau.edu.ua/handle/NAU/55115
Title: Спортивні танці як засіб підготовки студентів НАУ
Authors: Орленко, Наталія Анатоліївна
Гарнусова, Вікторія Вікторівна
Шип, Лілія Олександрівна
Старостіна, Катерина Володимирівна
Keywords: спортивні танці
фізична підготовка
заняття
студенти
якості
Issue Date: 6-Nov-2021
Publisher: Perfect Publishing
Citation: Орленко Н.А. Спортивні танці як засіб підготовки студентів НАУ / В.В. Гарнусова, Л.О. Шип, К.В. Старостіна // Innovations and prospects of world science. - Proceedings of the 3rd International scientific and practical conference. - Perfect Publishing. - Vancouver, Canada. 2021. - Pp. 466-471.
Abstract: В статті розглянуто вплив спортивних танців на фізичний розвиток студентів НАУ. З’ясовано, що достатня фізична підготовленість забезпечує цілісність, послідовність та безпеку тренувального процесу, також є критерієм сумісності партнерів для занять спортивними танцями. Однією з актуальних проблем спортивних танців, на нашу думку, є розробка простих і доступних комплексів або блоків вправ, які дозволять грамотне підвищувати фізичну підготовку спортсменів. Доведено, що протягом усього періоду багаторічної підготовки постійно змінюються завдання навчально- тренувального процесу, та і засоби та методи тренування у співвідношенні до засобів різної інтенсивності та обсягу.
URI: https://er.nau.edu.ua/handle/NAU/55115
ISBN: 978-1-4879-3794-2
Appears in Collections:Наукові роботи НПП, докторантів та аспірантів кафедри фізичного виховання та спортивної підготовкиItems in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.