Розвиток формування толерантності до невизначеності у майбутніх практичних психологів
No Thumbnail Available
Date
2021
Authors
Journal Title
Journal ISSN
Volume Title
Publisher
Національний авіаційний університет
Abstract
У кваліфікаційній роботі розкрито проблему формування толерантності до невизначеності у майбутніх практичних психологів, а також висунуто гіпотезу про те, що толерантність до невизначеності у майбутніх практичних психологів повязана з мотивами прийняття рішень. Описано феномен толерантності до невизначеності та проведено його психологічний аналіз, а саме: розглянуто сутність та типи ситуаці невизначеності, проведено дослідження та сформовано і проведено апробацію програм формування толерантності до невизначеності у майбутніх практичних психологів.
Практичне значення роботи полягає в тому, що визначені психологічні умови формування толерантності до невизначеності, апробований пакет діагностичних методик та розроблена програма можуть бути використані викладачами закладів вищої освіти для підвищення якості професійної підготовки психологів, а також підвищення їхньої кваліфікації в умовах післядипломної освіти. Розроблений та апробований у дослідженні методичний інструментарій може стати складовою моніторингу професійного та особистісного розвитку психологів, здатних ефективно діяти в умовах невизначеності.
Description
Робота публікується згідно наказу Ректора НАУ від 27.05.2021 р. №311/од «Про розміщення кваліфікаційних робіт здобувачів вищої освіти в репозитарії університету». Кваліфікаційна робота випускника освітнього ступеня «Магістр», галузь знань: 05 Соціальні та поведінкові науки, спеціальність 053 «Психологія», освітньо-професійна програма «Практична психологія». Керівник проекту: доктор педагогічних наук, професор Лузік Ельвіра Василівна
Keywords
дипломна робота, толерантність до невизначеності, інтолерантність, ambiguity, tolerance, intolerance, personality
Citation
Августінова О.Р. Розвиток формування толерантності до невизначеності у майбутніх практичних психологів. - Дипломна робота на здобуття ступеня магістра спеціальності "Психологія". - Національний авіаційний університет. - Київ, 2021. - 68 с.