Будь ласка, використовуйте цей ідентифікатор, щоб цитувати або посилатися на цей матеріал: https://er.nau.edu.ua/handle/NAU/53844
Назва: Подкаст як нова форма журналістики в Україні
Автори: Федорняк, Олег Андрійович
Ключові слова: кваліфікаційна робота
дипломна робота
радіожурналістика
новітні медіа
подкастинг
запис подкастів
Дата публікації: гру-2021
Видавництво: Національний авіаційний університет
Бібліографічний опис: Федорняк О. А. Подкаст як нова форма журналістики в Україні. - Кваліфікаційна робота на здобуття ступеня магістр спеціальності "Журналістика". - Національний авіаційний університет. - Київ, 2021. - 89с.
Короткий огляд (реферат): Подкастинг можна віднести до, свого роду, «нової журналістики». Якщо говорити про друковану пресу, то «нова журналістика» – це напрямок журналістики, що передбачає використання у текстах літературних технік. Але коли ми говоримо про подкастинг, то ми сміливо його можемо назвати «новою радіожурналістикою», оскільки саме цей вид журналістики став основою для створення нового напрямку діяльності журналістів і не тільки. Автори часто записують подкасти з медійними особами, спеціалістами в своїх сферах та спілкуються на теми, не обов’язково пов’язані з їх професійною діяльністю. Це дає можливість глядачу або слухачу відкрити для себе гостя у новому ракурсі, краще зрозуміти його особистість, що не завжди можна спостерігати в форматі інтерв’ю.
Опис: Робота публікується згідно наказу Ректора НАУ від 27.05.2021 р. №311/од "Про розміщення кваліфікаційних робіт здобувачів вищої освіти в репозиторії університету". Керівник кваліфікаційної роботи канд. філол. наук, доцент кафедри журналістики Букіна Наталія Валеріївна.
URI (Уніфікований ідентифікатор ресурсу): https://er.nau.edu.ua/handle/NAU/53844
Розташовується у зібраннях:Кваліфікаційні роботи здобувачів вищої освіти кафедри журналістики

Файли цього матеріалу:
Файл Опис РозмірФормат 
Диплом_Федорняк.pdf1.82 MBAdobe PDFПереглянути/Відкрити


Усі матеріали в архіві електронних ресурсів захищені авторським правом, всі права збережені.