Please use this identifier to cite or link to this item: https://er.nau.edu.ua/handle/NAU/53844
Title: Подкаст як нова форма журналістики в Україні
Authors: Федорняк, Олег Андрійович
Keywords: кваліфікаційна робота
дипломна робота
радіожурналістика
новітні медіа
подкастинг
запис подкастів
Issue Date: Dec-2021
Publisher: Національний авіаційний університет
Citation: Федорняк О. А. Подкаст як нова форма журналістики в Україні. - Кваліфікаційна робота на здобуття ступеня магістр спеціальності "Журналістика". - Національний авіаційний університет. - Київ, 2021. - 89с.
Abstract: Подкастинг можна віднести до, свого роду, «нової журналістики». Якщо говорити про друковану пресу, то «нова журналістика» – це напрямок журналістики, що передбачає використання у текстах літературних технік. Але коли ми говоримо про подкастинг, то ми сміливо його можемо назвати «новою радіожурналістикою», оскільки саме цей вид журналістики став основою для створення нового напрямку діяльності журналістів і не тільки. Автори часто записують подкасти з медійними особами, спеціалістами в своїх сферах та спілкуються на теми, не обов’язково пов’язані з їх професійною діяльністю. Це дає можливість глядачу або слухачу відкрити для себе гостя у новому ракурсі, краще зрозуміти його особистість, що не завжди можна спостерігати в форматі інтерв’ю.
Description: Робота публікується згідно наказу Ректора НАУ від 27.05.2021 р. №311/од "Про розміщення кваліфікаційних робіт здобувачів вищої освіти в репозиторії університету". Керівник кваліфікаційної роботи канд. філол. наук, доцент кафедри журналістики Букіна Наталія Валеріївна.
URI: https://er.nau.edu.ua/handle/NAU/53844
Appears in Collections:Кваліфікаційні роботи здобувачів вищої освіти кафедри журналістики

Files in This Item:
File Description SizeFormat 
Диплом_Федорняк.pdf1.82 MBAdobe PDFView/Open


Items in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.