Пожалуйста, используйте этот идентификатор, чтобы цитировать или ссылаться на этот ресурс: https://er.nau.edu.ua/handle/NAU/53844
Название: Подкаст як нова форма журналістики в Україні
Авторы: Федорняк, Олег Андрійович
Ключевые слова: кваліфікаційна робота
дипломна робота
радіожурналістика
новітні медіа
подкастинг
запис подкастів
Дата публикации: дек-2021
Издательство: Національний авіаційний університет
Библиографическое описание: Федорняк О. А. Подкаст як нова форма журналістики в Україні. - Кваліфікаційна робота на здобуття ступеня магістр спеціальності "Журналістика". - Національний авіаційний університет. - Київ, 2021. - 89с.
Краткий осмотр (реферат): Подкастинг можна віднести до, свого роду, «нової журналістики». Якщо говорити про друковану пресу, то «нова журналістика» – це напрямок журналістики, що передбачає використання у текстах літературних технік. Але коли ми говоримо про подкастинг, то ми сміливо його можемо назвати «новою радіожурналістикою», оскільки саме цей вид журналістики став основою для створення нового напрямку діяльності журналістів і не тільки. Автори часто записують подкасти з медійними особами, спеціалістами в своїх сферах та спілкуються на теми, не обов’язково пов’язані з їх професійною діяльністю. Це дає можливість глядачу або слухачу відкрити для себе гостя у новому ракурсі, краще зрозуміти його особистість, що не завжди можна спостерігати в форматі інтерв’ю.
Описание: Робота публікується згідно наказу Ректора НАУ від 27.05.2021 р. №311/од "Про розміщення кваліфікаційних робіт здобувачів вищої освіти в репозиторії університету". Керівник кваліфікаційної роботи канд. філол. наук, доцент кафедри журналістики Букіна Наталія Валеріївна.
URI (Унифицированный идентификатор ресурса): https://er.nau.edu.ua/handle/NAU/53844
Располагается в коллекциях:Кваліфікаційні роботи здобувачів вищої освіти кафедри журналістики

Файлы этого ресурса:
Файл Описание РазмерФормат 
Диплом_Федорняк.pdf1.82 MBAdobe PDFПросмотреть/Открыть


Все ресурсы в архиве электронных ресурсов защищены авторским правом, все права сохранены.