Пожалуйста, используйте этот идентификатор, чтобы цитировать или ссылаться на этот ресурс: https://er.nau.edu.ua/handle/NAU/52981
Название: Інтерактивний додаток для автоматизованого ведення електронного журналу. Компонента роботи з базою даних
Авторы: Ворон, Владислав Богданович
Ключевые слова: дипломна робота
системи управління базами даних
дослідження
програмний проект
електронне навчання
електронний щоденник.
Дата публикации: июл-2021
Издательство: Національний авіаційний університет
Краткий осмотр (реферат): Інтернет-навчання відноситься до електронного навчального середовища, де, на відміну від традиційного навчання, немає фізичного контакту з однолітками та вчителями, існує свобода часу та простору. Однак електронне навчання робить навчання гнучким до вибору підходу та забезпечує альтернативу для тих, хто з будь-якої причини не може відвідувати традиційні класи. З розвитком технологій та інтернету електронне навчання забезпечило собі хороші позиції в академічному світі. Тепер електронне навчання повністю входить до категорії дистанційної освіти. Дійсно, є численні плюси онлайн-навчання, особливо в сучасний час, але навпаки, існують певні занепокоєння, які призводять до виснаження тих, хто навчається в інтернеті, і які врешті-решт створюють перешкоди для прогресу онлайн навчання. Відсутність інтересу або мотивації є однією з основних речей, яка заважає зростанню електронного навчання, і таким чином вона також збільшує масштаби неуспішності учнів. Дослідники, освітяни та інші фахівці хочуть знати, чи може електронне навчання забезпечити кращі результати отримання навичок та академічні досягнення порівняно з традиційним навчанням. Відповідь можна знайти, лише дослідивши задоволення студента та його мотивацію відобразивши це шляхом фіксування його неуспішності на відрізку всього навчання. Для цього потрібно виконати прийнятне збереження результатів кожного з студента. Без сумніву, в цю інноваційну та технологічну епоху навчання в інтернеті стає більш впливовим і набуває все більшу важливість у світі науковців; тим часом є деякі інші дослідження, які показують, що воно має свої обмеження, або, іншими словами, які надають пріоритет особистому навчанню.
Описание: Робота публікується згідно наказу Ректора НАУ від 27.05.2021 р. №311/од "Про розміщення кваліфікаційних робіт здобувачів вищої освіти в репозиторії університету". Керівник проекту: Вавіленкова А.І.
URI (Унифицированный идентификатор ресурса): https://er.nau.edu.ua/handle/NAU/52981
Располагается в коллекциях:Кваліфікаційні роботи здобувачів вищої освіти ОПП Системне програмування

Файлы этого ресурса:
Файл Описание РазмерФормат 
ФККПІ_2021_123бак_Ворона ВБ.pdf2.04 MBAdobe PDFПросмотреть/Открыть


Все ресурсы в архиве электронных ресурсов защищены авторским правом, все права сохранены.