Будь ласка, використовуйте цей ідентифікатор, щоб цитувати або посилатися на цей матеріал: https://er.nau.edu.ua/handle/NAU/52666
Назва: Алгоритмічне забезпечення інерціально-супутникових систем навігаціїї: Монографія
Автори: Захарін, Ф.М.
Синєглазов, В.М.
Філяшкін, М.К.
Ключові слова: повітряні судна
супутникові навігаційні системи
інерціальні
навігаційні системи
датчики первинної інформації
MEMS-технології
гіростабілізовані платформи
математичні моделі
оптимальні і субоптимальні алгоритми
оптимальне комплексування
Дата публікації: 2011
Видавництво: Національний авіаційний університет
Бібліографічний опис: Захарін Ф.М. Алгоритмічне забезпечення інерціально-супутникових систем навігації: монографія / Ф.М. Захарін, В.М. Синєглазов, М.К. Філяшкін – К.: Національний авіаційний університет «НАУ-друк», 2011. – 320 с.
Короткий огляд (реферат): В монографії систематизовано викладено принципи побудови супутникових й інерціальних навігаційних систем повітряних суден. Окремо для інерціальних навігаційних систем розглянуті їхні датчики первинної інформації, включаючи мікромеханічні, що виготовленні на основі MEMS-технологій, та варіанти побудови гіростабілізованих платформ. Проаналізовані джерела похибок і отримані математичні моделі еволюції похибок окремих навігаційних систем. Наведені типові алгоритми функціонування супутникових й інерціальних навігаційних систем. Наведено класифікацію інерціально-супутникових навігаційних систем і можливі варіанти їхньої реалізації. Сформульована в загальній постановці задача оптимального комплексування інерціальної та супутникової систем навігації. Наведені доробки авторів з розробки оптимальних і субоптимальних алгоритмів комплексної обробки інформації в інерціально-супутникових системах навігації. Для фахівців у галузі розробки та досліджень інерціально-супутникових систем навігації, також може бути корисною для студентів вищих навчальних закладів, та інженерно-технічному складу авіаційних підприємств.
Опис: Затверджено Вченою Радою Національного авіаційного університету (протокол №12 від 22.12.2010)
URI (Уніфікований ідентифікатор ресурсу): https://er.nau.edu.ua/handle/NAU/52666
ISSN: 978-966-598-675-1
Розташовується у зібраннях:Монографії, навчальні посібники кафедри авіаційних комп'ютерно-інтегрованих комплексів (НОВА)

Файли цього матеріалу:
Файл Опис РозмірФормат 
Монография ИСНС.pdfМонографія рекомендована для фахівців у галузі розробки та досліджень інерціально-супутникових систем навігації10.84 MBAdobe PDFПереглянути/Відкрити


Усі матеріали в архіві електронних ресурсів захищені авторським правом, всі права збережені.