Пожалуйста, используйте этот идентификатор, чтобы цитировать или ссылаться на этот ресурс: https://er.nau.edu.ua/handle/NAU/52666
Название: Алгоритмічне забезпечення інерціально-супутникових систем навігаціїї: Монографія
Авторы: Захарін, Ф.М.
Синєглазов, В.М.
Філяшкін, М.К.
Ключевые слова: повітряні судна
супутникові навігаційні системи
інерціальні
навігаційні системи
датчики первинної інформації
MEMS-технології
гіростабілізовані платформи
математичні моделі
оптимальні і субоптимальні алгоритми
оптимальне комплексування
Дата публикации: 2011
Издательство: Національний авіаційний університет
Библиографическое описание: Захарін Ф.М. Алгоритмічне забезпечення інерціально-супутникових систем навігації: монографія / Ф.М. Захарін, В.М. Синєглазов, М.К. Філяшкін – К.: Національний авіаційний університет «НАУ-друк», 2011. – 320 с.
Краткий осмотр (реферат): В монографії систематизовано викладено принципи побудови супутникових й інерціальних навігаційних систем повітряних суден. Окремо для інерціальних навігаційних систем розглянуті їхні датчики первинної інформації, включаючи мікромеханічні, що виготовленні на основі MEMS-технологій, та варіанти побудови гіростабілізованих платформ. Проаналізовані джерела похибок і отримані математичні моделі еволюції похибок окремих навігаційних систем. Наведені типові алгоритми функціонування супутникових й інерціальних навігаційних систем. Наведено класифікацію інерціально-супутникових навігаційних систем і можливі варіанти їхньої реалізації. Сформульована в загальній постановці задача оптимального комплексування інерціальної та супутникової систем навігації. Наведені доробки авторів з розробки оптимальних і субоптимальних алгоритмів комплексної обробки інформації в інерціально-супутникових системах навігації. Для фахівців у галузі розробки та досліджень інерціально-супутникових систем навігації, також може бути корисною для студентів вищих навчальних закладів, та інженерно-технічному складу авіаційних підприємств.
Описание: Затверджено Вченою Радою Національного авіаційного університету (протокол №12 від 22.12.2010)
URI (Унифицированный идентификатор ресурса): https://er.nau.edu.ua/handle/NAU/52666
ISSN: 978-966-598-675-1
Располагается в коллекциях:Монографії, навчальні посібники кафедри авіаційних комп'ютерно-інтегрованих комплексів (НОВА)

Файлы этого ресурса:
Файл Описание РазмерФормат 
Монография ИСНС.pdfМонографія рекомендована для фахівців у галузі розробки та досліджень інерціально-супутникових систем навігації10.84 MBAdobe PDFПросмотреть/Открыть


Все ресурсы в архиве электронных ресурсов защищены авторским правом, все права сохранены.