Пожалуйста, используйте этот идентификатор, чтобы цитировать или ссылаться на этот ресурс: https://er.nau.edu.ua/handle/NAU/46976
Название: Роль імунологічних, інфекційних і генетичних факторів у розвитку чоловічого безпліддя
Авторы: Нечипорук, Ганна Олександрівна
Ключевые слова: чоловіче безпліддя
дипломна робота
імунологічні фактори
інфекційні фактори
генетичні фактори
електронно-мікроскопічне дослідження
Дата публикации: дек-2020
Издательство: Національний авіаційний університет
Краткий осмотр (реферат): Антиспермальні антитіла, які виявляються в крові або рідинах репродуктивного тракту, виступають одним з імунологічних факторів безпліддя. Для вирішення імунологічного безпліддя можна запропонувати такі етапи: десенсибілізувальна терапія (антиалергійні препарати: для посилення імуносупресії використовують глюкокортикоїди), імуномодулятори (препарати замісної та імуномоделювальної терапії: препарати тилорону, глутаксиму, імуноглобулінів). 3. Приблизно у 30% пацієнтів з хромосомними абераціями серед клінічних проявів відзначаються аномалії статевої системи, що призводять до порушення репродуктивної функції. До найбільш поширених аномалій статевих хромосом відносяться структурні порушення (структурні перебудови Y—хромосоми, такі як транслокації, делеції, дуплікації, інверсії), а також чисельні порушення каріотипу, такі як синдром Кляйнфельтера (каріотип 47XXY), дисомія (каріотип 47 XYY) або синдром Y—полісоміі.
Описание: Робота публікується згідно наказу ректора від 29.12.2020 р. №580/од "Про розміщення кваліфікаційних робіт вищої освіти в репозиторії НАУ". Керівник дипломної роботи д.б.н., професор кафедри біотехнології Гаркава К.Г.
URI (Унифицированный идентификатор ресурса): https://er.nau.edu.ua/handle/NAU/46976
Располагается в коллекциях:Кваліфікаційні роботи здобувачів вищої освіти кафедри біотехнології

Файлы этого ресурса:
Файл Описание РазмерФормат 
ФЕБІТ _2020_162_ Нечипорчук Г.О..pdf1.6 MBAdobe PDFПросмотреть/Открыть


Все ресурсы в архиве электронных ресурсов защищены авторским правом, все права сохранены.