Пожалуйста, используйте этот идентификатор, чтобы цитировать или ссылаться на этот ресурс: https://er.nau.edu.ua/handle/NAU/44184
Название: Ідеї філософії просвітництва в українському освітньому контексті
Авторы: Муранова, Ηаталія
Βοлярська, Οлена
Літвінчук, Людмила
Ключевые слова: ідеї просвітництва
історіографія
освітній дискурс
інституалізація освіти
прогресивні ідеї просвітництва
Дата публикации: 12-июл-2020
Издательство: Товариство з обмеженою відповідальністю "Науково-виробнича фірма "Славутич - Дельфін"
Библиографическое описание: Муранова Н. П., Волярська О. С., Літвінук Л. Й. Ідеї філософії Просвітництва в українському освітньому контексті : монографія / Н. П. Муранова, О. С. Волярська, Л. Й. Літвінук. - К. : ТОВ НВФ Славути-Дельфін, 2020. - 154 с.
Краткий осмотр (реферат): У монографії здійснено цілісний науковий аналіз філософсько-антропологіної парадигми доби Просвітництва та її рецепції в гуманітарному дискурсі; досліджено освітні ідеї в філософській спадщині зарубіжних й українських просвітників у теоретико-методологічному та методико-організаційному вимірах; проаналізовано філософські засади освітніх ідей доби Просвітництва в контексті європейського культуротворення. Окремий розділ присвячено прогностичному обґрунтуванню розвитку вищої освіти в Україні з урахуванням прогресивних ідей філософії Просвітництва. У додатках висвітлено практичний досвід упровадження цих ідей в освітній та виховний процес Національного авіаційного університету. Монографія розрахована на викладачів, науковців, вчителів, працівників освіти, студентів, соціальних працівників, управлінців у галузі освіти і соціальної роботи.
URI (Унифицированный идентификатор ресурса): https://er.nau.edu.ua/handle/NAU/44184
ISBN: 978-966-2071-51-1
Располагается в коллекциях:Монографії кафедри базових і спеціальних дисциплінВсе ресурсы в архиве электронных ресурсов защищены авторским правом, все права сохранены.