Будь ласка, використовуйте цей ідентифікатор, щоб цитувати або посилатися на цей матеріал: http://er.nau.edu.ua/handle/NAU/40966
Назва: Відтворення модальності у промовах політичних лідерів Великої Британії
Автори: Вдовиченко, О.О.
Ключові слова: модальність
політика
Великобританія
переклад
Дата публікації: гру-2019
Видавництво: Plateforme scientifique europeenne
Бібліографічний опис: Вдовиченко О.О. Відтворення модальності у промовах політичних лідерів Великої Британії. Problemes et perspectives d'introduction de la recherche scientifique innovante: collection de papiers scientifiques «ΛΌГOΣ» avec des materiaux de la conference scientifique et pratique internationale (Vol. 5), 29 novembre, 2019. Bruxelles, Belgique: Plateforme scientifique europeenne. С. 107-111.
Короткий огляд (реферат): Серед багатьох складних питань, які вивчає сучасне мовознавство, важливе місце займають проблеми перекладу. Як відомо, процес перекладу не є простою заміною одиниць однієї мови одиницями іншої мови. Навпаки, це складний процес, який включає в себе цілу низку операцій. Останніми десятиріччями у мовознавстві спостерігається перенесення акцентів у дослідницьких інтересах з вивчення мови як внутрішньої системи, в якій усе взаємопов’язане на вивчення мови-мовлення як діяльності або як дії. Об’єктом дослідження мовознавчої науки уже довгий час виступає речення як багатоаспектна одиниця.
URI (Уніфікований ідентифікатор ресурсу): http://er.nau.edu.ua/handle/NAU/40966
ISBN: 978-617-7171-89-7
Розташовується у зібраннях:Наукові публікації студентів кафедри англійської філології і перекладу

Файли цього матеріалу:
Файл Опис РозмірФормат 
публукац. Вдовиченко-pages-108-112.pdf1.29 MBAdobe PDFПереглянути/Відкрити


Усі матеріали в архіві електронних ресурсів захищені авторським правом, всі права збережені.