Пожалуйста, используйте этот идентификатор, чтобы цитировать или ссылаться на этот ресурс: http://er.nau.edu.ua/handle/NAU/40966
Название: Відтворення модальності у промовах політичних лідерів Великої Британії
Авторы: Вдовиченко, О.О.
Ключевые слова: модальність
політика
Великобританія
переклад
Дата публикации: дек-2019
Издательство: Plateforme scientifique europeenne
Библиографическое описание: Вдовиченко О.О. Відтворення модальності у промовах політичних лідерів Великої Британії. Problemes et perspectives d'introduction de la recherche scientifique innovante: collection de papiers scientifiques «ΛΌГOΣ» avec des materiaux de la conference scientifique et pratique internationale (Vol. 5), 29 novembre, 2019. Bruxelles, Belgique: Plateforme scientifique europeenne. С. 107-111.
Краткий осмотр (реферат): Серед багатьох складних питань, які вивчає сучасне мовознавство, важливе місце займають проблеми перекладу. Як відомо, процес перекладу не є простою заміною одиниць однієї мови одиницями іншої мови. Навпаки, це складний процес, який включає в себе цілу низку операцій. Останніми десятиріччями у мовознавстві спостерігається перенесення акцентів у дослідницьких інтересах з вивчення мови як внутрішньої системи, в якій усе взаємопов’язане на вивчення мови-мовлення як діяльності або як дії. Об’єктом дослідження мовознавчої науки уже довгий час виступає речення як багатоаспектна одиниця.
URI (Унифицированный идентификатор ресурса): http://er.nau.edu.ua/handle/NAU/40966
ISBN: 978-617-7171-89-7
Располагается в коллекциях:Наукові публікації студентів кафедри англійської філології і перекладу

Файлы этого ресурса:
Файл Описание РазмерФормат 
публукац. Вдовиченко-pages-108-112.pdf1.29 MBAdobe PDFПросмотреть/Открыть


Все ресурсы в архиве электронных ресурсов защищены авторским правом, все права сохранены.