Будь ласка, використовуйте цей ідентифікатор, щоб цитувати або посилатися на цей матеріал: https://er.nau.edu.ua/handle/NAU/37376
Назва: Decision Support System for Software Architect
Інші назви: Система підтримки прийняття рішень для архітектори програмного забезпечення
Автори: Харченко, Олександр
Боднарчук, Ігор
Галай, Ірина
Ключові слова: система підтримки прийняття рішень
Дата публікації: 20-кві-2013
Видавництво: Видавництво Львівської політехніки
Бібліографічний опис: Представлена система призначена для забезпечення, дані, знання та методи, необхідні для вирішення в процесі програмних систем (ПС) включає дві підсистеми: перша-від техзавдання та обробки на ПС, а друга-архітектура absystem. Для уточнення вимог та формалізації основних протоколів використовується метод експертних попарних порівнянь, представлений вибір архітектурних рішень багатокритеріальної оптимізації ієрархічної, реалізовані модифіковані аналітичні ієрархічні процеси (AHP) основних вузлів системи ed-моделей або програмних блоків.
Короткий огляд (реферат): Використання запропонованої системи при проектуванні програмного забезпечення використання запропонованої системи при проектуванні програмного забезпечення дозволить використовувати формальні моделі, репозиторій, готові архітектурні схеми, а також методи оптимізації для підвищення якості програмних продуктів, скорочення часу розробки і зниження витрат.
Опис: Застосування методу комунікації для вимог до якості дозволить обґрунтовано вибирати критерії якості архітектури, а використання алгоритму визначення вагових показників для архітектури в AHP розширює межі методу, застосовуваного для табірного кількості альтернатив (« > 9). Технологія складання і використання шаблонів репозиторій дає можливість використовувати ефективно готові: архітектурні шаблони при виборі оптимального рішення для широкого спектру програмних категорій.
URI (Уніфікований ідентифікатор ресурсу): http://er.nau.edu.ua/handle/NAU/37376
Розташовується у зібраннях:Публікації у наукових виданнях кафедри КІТ

Файли цього матеріалу:
Файл Опис РозмірФормат 
MEMSTECH 2013.pdfМатеріали дев’ятої Міжнародної конференції МЕМSТЕСН 201330.85 MBAdobe PDFПереглянути/Відкрити


Усі матеріали в архіві електронних ресурсів захищені авторським правом, всі права збережені.