Пожалуйста, используйте этот идентификатор, чтобы цитировать или ссылаться на этот ресурс: https://er.nau.edu.ua/handle/NAU/37376
Название: Decision Support System for Software Architect
Другие названия: Система підтримки прийняття рішень для архітектори програмного забезпечення
Авторы: Харченко, Олександр
Боднарчук, Ігор
Галай, Ірина
Ключевые слова: система підтримки прийняття рішень
Дата публикации: 20-апр-2013
Издательство: Видавництво Львівської політехніки
Библиографическое описание: Представлена система призначена для забезпечення, дані, знання та методи, необхідні для вирішення в процесі програмних систем (ПС) включає дві підсистеми: перша-від техзавдання та обробки на ПС, а друга-архітектура absystem. Для уточнення вимог та формалізації основних протоколів використовується метод експертних попарних порівнянь, представлений вибір архітектурних рішень багатокритеріальної оптимізації ієрархічної, реалізовані модифіковані аналітичні ієрархічні процеси (AHP) основних вузлів системи ed-моделей або програмних блоків.
Краткий осмотр (реферат): Використання запропонованої системи при проектуванні програмного забезпечення використання запропонованої системи при проектуванні програмного забезпечення дозволить використовувати формальні моделі, репозиторій, готові архітектурні схеми, а також методи оптимізації для підвищення якості програмних продуктів, скорочення часу розробки і зниження витрат.
Описание: Застосування методу комунікації для вимог до якості дозволить обґрунтовано вибирати критерії якості архітектури, а використання алгоритму визначення вагових показників для архітектури в AHP розширює межі методу, застосовуваного для табірного кількості альтернатив (« > 9). Технологія складання і використання шаблонів репозиторій дає можливість використовувати ефективно готові: архітектурні шаблони при виборі оптимального рішення для широкого спектру програмних категорій.
URI (Унифицированный идентификатор ресурса): http://er.nau.edu.ua/handle/NAU/37376
Располагается в коллекциях:Публікації у наукових виданнях кафедри КІТ

Файлы этого ресурса:
Файл Описание РазмерФормат 
MEMSTECH 2013.pdfМатеріали дев’ятої Міжнародної конференції МЕМSТЕСН 201330.85 MBAdobe PDFПросмотреть/Открыть


Все ресурсы в архиве электронных ресурсов защищены авторским правом, все права сохранены.