Please use this identifier to cite or link to this item: https://er.nau.edu.ua/handle/NAU/14556
Title: ОПЕРАЦІЙНО-РЕГУЛЯТИВНИЙ КОМПОНЕНТ АВТОПСИХОЛОГІЧНОЇ КОМПЕТЕНТНОСТІ МАЙБУТНІХ ФАХІВЦІВ З ІНФОРМАЦІЙНИХ ТЕХНОЛОГІЙ
Authors: Проскурка, Наталія Миколаївна
Keywords: майбутні фахівці з інформаційних технологій, автопсихологічна компетентність, операційно-регулятивний компонент автопсихологічної компетентності, саморегуляція, самоконтроль, самоефективність.
Issue Date: 2014
Publisher: Теоретичні і прикладні проблеми психології: зб. наук. праць №3 (35).
Series/Report no.: Психологічні науки;3(35)2014
Abstract: У статті розкриваються методика та результати дослідження операційно-регулятивного компоненту автопсихологічної компетентності майбутніх фахівців з інформаційних технологій. Висвітлено рівні самоконтролю, саморегуляції та самоефективності майбутніх фахівців з інформаційних технологій як показників операційно-регулятивного компоненту їх автопсихологічної компетентності. Наведено результати дослідження рівнів операційно-регулятивного компоненту автопсихологічної компетентності майбутніх фахівців з інформаційних технологій, а також їх особливості залежно від їх віку та статі досліджуваних.
URI: http://er.nau.edu.ua/handle/NAU/14556
ISSN: 2219-2654
Appears in Collections:Статті у фахових виданнях кафедри педагогіки та психології професійної освітиItems in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.