Методика підвищення рівня самооцінки та стресостійкості майбуиніх офіцерів торгового флоту засобами плавання на довгі дистанції (на прикладі підготовки студентів-судноводіїв та судових механіків ДУІТ)

No Thumbnail Available
Date
2020-06-18
Journal Title
Journal ISSN
Volume Title
Publisher
Національний авіаційний університет
Abstract
Вміння добре плавати – традиційна вимога до підготовки спеціалістів в галузі водного транспорту. За всі часи розвитку судноплавства ця навичка врятувала не одну сотню тисяч моряків з різних країн і континентів. Особливе значення в професії моряка набуло вміння не стільки швидко плавати, як успішно виконувати різного роду роботу довго тримаючись на воді. Навчанню плаванню на великі дистанції, вмінню пірнати у глибину та на відстань приділялось багато уваги в багатьох родах військ різних держав. Наприклад, саперів російської армії навчали плаванню на грудях, на спині, плавання в одязі, стрибків у воду, пірнання, підняття з дна ваг і прийомам переправи уплав.
Description
1. Плавание: Учебник для вузов / Под общ. ред. Н.Ж. Булгаковой. — М.: Физкультура и спорт, 2001. – 400 с, ил. 2. Кацман Ф.М. Человеческий фактор в проблеме обеспечения безопасности судоходства / Ф.М.Кацман – СПб: СПГУВК, 2003. – 150 с. 3. https://pidruchniki.com/15660721/psihologiya/rozvitok_vihovannya_volovoyi_aktivn osti_lyudini 4. http://proba.plast.te.ua/responsibilities/plavannya-stylyamy/ 5. https://useful-lessons.livejournal.com/72377.html
Keywords
самооцінка, стресостійкість, майбутні офіцери, засоби, плавання, фізичне виховання, навчання
Citation
Подлесний О.І., Глєбов В.М., Бобр В.І. Методика підвищення рівня самооцінки та стресостійкості майбуиніх офіцерів торгового флоту засобами плавання на довгі дистанції (на прикладі підготовки студентів-судноводіїв та судових механіків ДУІТ) // Фізичне виховання в контексті сучасної освіти: тези доповідей XV Міжнародної науково-методичної конференції. Національний авіаційний університет. - Київ, 2020. - С. 84 - 87.