Please use this identifier to cite or link to this item: https://er.nau.edu.ua/handle/NAU/63818
Title: Система обігріву приймачів повного тиску на Boeing-737-800
Authors: Стрельченко, Альона Ігорівна
Keywords: дипломна робота
авіоніка
авіаційні правила
авіаційні правила
Issue Date: 7-Jun-2024
Publisher: Національний авіаційний університет
Citation: Стрельченко А.І. Система обігріву приймачів повного тиску на Boeing-737-800. - Кваліфікаційна робота на здобуття ступеня бакалавр спеціальності 173 "Авіоніка". - Національний авіаційний університет. - Київ, 2024. - 53 с.
Abstract: Літак - це літальний апарат важчий за повітря, який використовується для польотів в атмосфері за допомогою двигуна і нерухомого крила. У контексті цивільної авіації, літак слугує як засіб транспорту, який здатний доставити велику кількість пасажирів на великі відстані за мінімальний час. Проте, варто зауважити, що будь-який вид транспорту, включаючи літаки, несе певні ризики для пасажирів. Міжнародна організація цивільної авіації (ІКАО) ( International Civil Aviation Organization, ICAO) - є спеціалізованою установою ООН, що займається організацією і координацією міжнародного співробітництва держав у всіх аспектах діяльності цивільної авіації. ІКАО об'єднує приблизно 190 країн-учасниць, включаючи Україну, яка стала членом організації на підставі правонаступництва. Організація займається вивченням проблем цивільної авіації та розробляє міжнародні стандарти для проектування, конструювання та експлуатації повітряних суден.
Description: Робота публікується згідно наказу ректора від 27.05.2021 р. №311/од "Про розміщення кваліфікаційних робіт вищої освіти в репозиторії НАУ". Керівник дипломної роботи: старший викладач кафедри авіоніки, Левківський Василь Васильович.
URI: https://er.nau.edu.ua/handle/NAU/63818
Appears in Collections:Кваліфікаційні роботи здобувачів вищої освіти кафедри авіоніки

Files in This Item:
File Description SizeFormat 
ФАЕТ_2024_173_Стрельченко А.І..pdf6.31 MBAdobe PDFView/Open


Items in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.