Please use this identifier to cite or link to this item: https://er.nau.edu.ua/handle/NAU/63679
Title: Розробка адаптивних бездротових мереж для управління безпілотними літальними апаратами
Authors: Д’яченко, Пилип Вячеславович
Keywords: дипломна робота
авіоніка
безпілотні літальні апарати
відбиття
рефракція
дифракція
Issue Date: 5-Jun-2024
Publisher: Національний авіаційний університет
Citation: Д’яченко П.В. Розробка адаптивних бездротових мереж для управління безпілотними літальними апаратами. - Кваліфікаційна робота на здобуття ступеня бакалавр спеціальності 173 "Авіоніка". - Національний авіаційний університет. - Київ, 2024. - 66 с.
Abstract: Швидкий розвиток безпілотних літальних апаратів (БПЛА) відкриває нові можливості в різних сферах, таких як розвідка, спостереження, доставка вантажів, картографування та інше. Однак ефективне та надійне управління цими апаратами потребує розробки спеціалізованих бездротових мереж. Застосування адаптивних технологій у таких мережах дозволяє забезпечити стабільність та безпеку зв’язку, що є критично важливим у різних умовах експлуатації. Основною проблемою при розробці бездротових мереж для управління БПЛА є забезпечення надійної передачі даних у реальному часі, враховуючи можливі перешкоди, зміну топології мережі та високу мобільність апаратів. Це вимагає застосування сучасних методів моделювання радіоканалів, адаптивних алгоритмів управління ресурсами та інтеграції новітніх технологій зв'язку.
Description: Робота публікується згідно наказу ректора від 27.05.2021 р. №311/од "Про розміщення кваліфікаційних робіт вищої освіти в репозиторії НАУ". Керівник дипломної роботи: старший викладач, Смолич Денис Вікторович.
URI: https://er.nau.edu.ua/handle/NAU/63679
Appears in Collections:Кваліфікаційні роботи здобувачів вищої освіти кафедри авіоніки

Files in This Item:
File Description SizeFormat 
ФАЕТ _2024_173_Дʼяченко П.В..pdf1.11 MBAdobe PDFView/Open


Items in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.