Please use this identifier to cite or link to this item: https://er.nau.edu.ua/handle/NAU/63341
Title: Відновлення аеропортової інфраструктури України. Майбутнє відновлення української авіації та концепція «зелені аеропорти»
Authors: Липовенко, Петро Іванович
Франчук, Олександр Григорович
Keywords: аеропорт
інфраструктура
технічний стап
придатність до експлуатації
відбудова
зелені аеропорти
Issue Date: 28-Sep-2022
Publisher: Національний авіаційний університет
Citation: Липовенко П. І., Франчук О. Г. Відновлення аеропортової інфраструктури України. Майбутнє відновлення української авіації та концепція «зелені аеропорти» // The Х word congress aviation in the XXI-st century' "Safety in Aviation and Space Technologies" September 28-30.2022, Kyiv, Ukraine: Proceedings. - Рр.9.1.33 - 9.1.35.
Abstract: Вплив російської агресії на стан аеропортової інфраструктури в країні. Зафіксовані пошкодження, руйнування та збитки. План відновлення країни, відбудування авіаційних об’єктів з орієнтуванням на «зелені аеропорти». 24 лютого Росія розпочала широкомасштабну військову агресію на території України, в результаті чого було закрито повітряний простір в Україні та припинено функціонування аеропортів. З початком війни, аеропортова інфраструктура знаходиться під постійними обстрілами (бомби, снаряди, ракети), що призводить до її пошкодження та руйнування. Загалом, з початку російської агресії проти України пошкоджено, зруйновано або захоплено багато обʼєктів інфраструктури, в тому числі і аеропортової.
Description: 1. Airport Carbon Accreditation - 6 levels of accreditation [Електронний ресурс]. - Режим доступу: https://www.airportcarbonaccreditation.org/about/6- levels-of-accreditation.html 2. ПЛАН ВІДНОВЛЕННЯ УКРАЇНИ [Електронний ресурс]. - Режим доступу: https://recovery.gov.ua 3. Національна рада з відновлення України від наслідків війни. Проект Плану відновлення України. Матеріали робочої групи «Відновлення та розбудова інфраструктури» – Липень, 2022 – 178 с.
URI: https://er.nau.edu.ua/handle/NAU/63341
Appears in Collections:Матеріали конференцій кафедри інфраструктури авіаційного транспорту

Files in This Item:
File Description SizeFormat 
22-Липовенко-Франчук.pdfтези доповіді878.62 kBAdobe PDFView/Open


Items in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.