Будь ласка, використовуйте цей ідентифікатор, щоб цитувати або посилатися на цей матеріал: https://er.nau.edu.ua/handle/NAU/62265
Назва: Геопросторовий аналіз потенційної радононебезпеки у місті Києві з використанням геоінформаційних технологій
Автори: Маковський, Микита Дмитрович
Ключові слова: кваліфікаційна робота
геопросторова оцінка
потенційна радононебезпека
геоінформаційні технології
розломна тектоніка міcта Києва
Дата публікації: гру-2023
Видавництво: Національний авіаційний університет
Бібліографічний опис: Маковський М.Д. Геопросторовий аналіз потенційної радононебезпеки у місті Києві з використанням геоінформаційних технологій. – Кваліфікаційна (дипломна) робота випускника освітнього ступеня «бакалавр» за спеціальністю 101 «Екологія». – Національний авіаційний університет. – Київ, 2023. – 83 с.
Короткий огляд (реферат): Кваліфікаційна роботи присвячена визначенню локації потенційної радононебезпеки шляхом створення результуючої електронної карти в ArcGIS. Проведено аналіз стану радонової проблеми в Україні з метою визначення її актуальності для території міста Києва. Досліджено та обґрунтовано використання дистанційних методів для оцінки потенційної радононебезпеки. Проаналізовано геологічні та геоморфологічні дані, провеедено на їх основі геопросторове моделювання щільності лінеаментів на території міста Києва. Встановлено, що найбільший рівень ризику радонової небезпеки міста Києва спостерігається переважно у правобережних районах, зокрема Святошинський, Солом’янський (зокрема, масив Відрадний) та Голосіївський (станція метро «Виставковий центр» та Жуків острів). В цілому передбачається, що територія західної частини Києва (правий берег) є більш радононебезпечною, що також підтверджується більшою концентрацію розломів.
Опис: Робота публікується згідно наказу Ректора НАУ від 27.05.2021 р. №311/од «Про розміщення кваліфікаційних робіт здобувачів вищої освіти в репозиторії університету». Керівник: докт. техн. наук, професор Дудар Тамара Вікторівна.
URI (Уніфікований ідентифікатор ресурсу): https://er.nau.edu.ua/handle/NAU/62265
Розташовується у зібраннях:Кваліфікаційні роботи здобувачів вищої освіти кафедри екології

Файли цього матеріалу:
Файл Опис РозмірФормат 
Дипл_маг_Маковський_2023.pdfКваліфікаційна_робота2.27 MBAdobe PDFПереглянути/Відкрити


Усі матеріали в архіві електронних ресурсів захищені авторським правом, всі права збережені.