Пожалуйста, используйте этот идентификатор, чтобы цитировать или ссылаться на этот ресурс: https://er.nau.edu.ua/handle/NAU/62265
Название: Геопросторовий аналіз потенційної радононебезпеки у місті Києві з використанням геоінформаційних технологій
Авторы: Маковський, Микита Дмитрович
Ключевые слова: кваліфікаційна робота
геопросторова оцінка
потенційна радононебезпека
геоінформаційні технології
розломна тектоніка міcта Києва
Дата публикации: дек-2023
Издательство: Національний авіаційний університет
Библиографическое описание: Маковський М.Д. Геопросторовий аналіз потенційної радононебезпеки у місті Києві з використанням геоінформаційних технологій. – Кваліфікаційна (дипломна) робота випускника освітнього ступеня «бакалавр» за спеціальністю 101 «Екологія». – Національний авіаційний університет. – Київ, 2023. – 83 с.
Краткий осмотр (реферат): Кваліфікаційна роботи присвячена визначенню локації потенційної радононебезпеки шляхом створення результуючої електронної карти в ArcGIS. Проведено аналіз стану радонової проблеми в Україні з метою визначення її актуальності для території міста Києва. Досліджено та обґрунтовано використання дистанційних методів для оцінки потенційної радононебезпеки. Проаналізовано геологічні та геоморфологічні дані, провеедено на їх основі геопросторове моделювання щільності лінеаментів на території міста Києва. Встановлено, що найбільший рівень ризику радонової небезпеки міста Києва спостерігається переважно у правобережних районах, зокрема Святошинський, Солом’янський (зокрема, масив Відрадний) та Голосіївський (станція метро «Виставковий центр» та Жуків острів). В цілому передбачається, що територія західної частини Києва (правий берег) є більш радононебезпечною, що також підтверджується більшою концентрацію розломів.
Описание: Робота публікується згідно наказу Ректора НАУ від 27.05.2021 р. №311/од «Про розміщення кваліфікаційних робіт здобувачів вищої освіти в репозиторії університету». Керівник: докт. техн. наук, професор Дудар Тамара Вікторівна.
URI (Унифицированный идентификатор ресурса): https://er.nau.edu.ua/handle/NAU/62265
Располагается в коллекциях:Кваліфікаційні роботи здобувачів вищої освіти кафедри екології

Файлы этого ресурса:
Файл Описание РазмерФормат 
Дипл_маг_Маковський_2023.pdfКваліфікаційна_робота2.27 MBAdobe PDFПросмотреть/Открыть


Все ресурсы в архиве электронных ресурсов защищены авторским правом, все права сохранены.