Будь ласка, використовуйте цей ідентифікатор, щоб цитувати або посилатися на цей матеріал: https://er.nau.edu.ua/handle/NAU/61232
Назва: Боулдеринг як засіб оздоровчо-рекреативної рухової активності
Автори: Сога, С.М.
Ключові слова: боулдеринг
рухова активність
оздоровлення
скелелазання
рекреація
засіб
Дата публікації: 16-чер-2023
Видавництво: Національний авіаційний університет
Бібліографічний опис: Сога С.М. Боулдеринг як засіб оздоровчо-рекреативної рухової активності // Фізичне виховання в контексті сучасної освіти: тези доповідей XVІІІ Міжнародної науково-методичної конференції. Національний авіаційний університет. - Київ, 2023. - С. 66 - 69.
Короткий огляд (реферат): Раніше скелелазіння полягало в підйомі якомога вище від землі по скелям використовуючи зачіпки. Для цього були потрібні мотузки, страхувальні системи, карабіни та інше спорядження. Скелелазіння, яке колись вважалося нетрадиційним і небезпечним хобі, стає все глибшим і ширшим. У 2016 році було оголошено, що скелелазіння вперше буде представлено як олімпійська подія на Іграх у Токіо 2020 року. Відтоді його популярність різко зросла. У звіті, підготовленому для Асоціації британських скелелазів, було виявлено, що у 2019 році 1,5 мільйона людей у Великій Британії лазили в закритих приміщеннях самостійно – це на 50% більше порівняно з двома роками раніше. Також було показано, що в Північній Америці з кожним роком зростає кількість спортивних залів для скелелазіння.
URI (Уніфікований ідентифікатор ресурсу): https://er.nau.edu.ua/handle/NAU/61232
Розташовується у зібраннях:XVIIІ Міжнародна науково-методична конференція "Фізичне виховання у контексті сучасної освіти" (2023)

Файли цього матеріалу:
Файл Опис РозмірФормат 
Боулдеринг як засіб оздоровчо-рекреативної рухової активності.pdf619.68 kBAdobe PDFПереглянути/Відкрити


Усі матеріали в архіві електронних ресурсів захищені авторським правом, всі права збережені.