Будь ласка, використовуйте цей ідентифікатор, щоб цитувати або посилатися на цей матеріал: https://er.nau.edu.ua/handle/NAU/61027
Назва: Система віддаленого доступу користувачів мережі каналами VPN
Автори: Ніколайчук, Владислав Вадимович
Ключові слова: база даних
захист інформації
інформаційна безпека
міжмережевий екран
операційна система
несанкціонований доступ
дипломна робота
Дата публікації: 2023
Видавництво: Національний авіаційний університет
Короткий огляд (реферат): У світі діяльність будь-якого підприємства розглядається нерозривно з його автоматизованих систем (АС), здійснюють автоматизацію бізнес-процесів. При цьому питання захисту інформації в даних АС повинні розглядатися як невід'ємна їх складова. Одним із головних питань захисту інформації в АС є їх захист від несанкціонованого доступу (НСД) до інформації. Сучасні АС з одного боку характеризуються великою кількістю своїх компонентів - засобів обчислювальної техніки, системного та прикладного програмного забезпечення, а з іншого боку їх суттєвою різнорідністю. Невід'ємною їхньою ознакою є багатоплатформність, що веде до застосування різних технічних реалізацій однойменних сервісів та протоколів, у тому числі відповідальних за забезпечення інформаційної безпеки ІБ. Ці аспекти роблять вельми скрутним незалежне адміністрування окремих засобів захисту інформації (ЗЗІ) від НСД, що входять до складу АС. Як результат цього, може спостерігатися неузгодженість змін різних СЗІ, збільшення обсягів робіт з адміністрування і кількості помилок, що виникають при цьому, збільшення загальних витрат на підтримку системи захисту інформації від несанкціонованого доступу (СЗІ НСД).
Опис: Робота публікується згідно наказу Ректора НАУ від 27.05.2021 р. №311/од «Про розміщення кваліфікаційних робіт здобувачів вищої освіти в репозиторії університету». Керівник проекту: к.т.н., доцент Малярчук В.О.
URI (Уніфікований ідентифікатор ресурсу): https://er.nau.edu.ua/handle/NAU/61027
Розташовується у зібраннях:Кваліфікаційні роботи здобувачів вищої освіти кафедри комп'ютерних систем та мереж

Файли цього матеріалу:
Файл Опис РозмірФормат 
ФККПІ_2022_123_Ніколайчук_В.pdf1.66 MBAdobe PDFПереглянути/Відкрити


Усі матеріали в архіві електронних ресурсів захищені авторським правом, всі права збережені.