Please use this identifier to cite or link to this item: https://er.nau.edu.ua/handle/NAU/60841
Title: Технологія 3D-моделювання для побудови ігор та розваг.
Authors: Дерій, Ніколай Олегович
Keywords: дипломна робота
3D-моделювання
автомобіль
ASSETTO CORSA
гравець
користувач
сервер
діаграма
Issue Date: 5-Jul-2023
Publisher: Національний авіаційний університет
Citation: Дерій Н.О. Технологія 3D-моделювання для побудови ігор та розваг. - Дипломна робота на здобуття ступеня бакалавра спеціальності “Комп’ютерні науки”, «Інформаційні управляючі системи та технології».- Київ, 2023. – 60 с.
Abstract: У сучасному світі ігри та розваги стали невід'ємною частиною нашої життя. Індустрія відеоігор та розважальних програм активно розвивається, залучаючи мільйони користувачів зі всього світу. Щоб забезпечити найвищу якість та реалістичність візуальної компоненти гри, необхідно мати відповідні знання та інструменти. Технологія 3D-моделювання є однією з ключових складових для розробки візуальної компоненти ігор та розважальних програм. Вона дозволяє створювати високоякісні тридименсійні об'єкти та світи, що забезпечують максимальну реалістичність та іммерсивність гри. В рамках дипломної роботи будуть досліджені сучасні методи та інструменти 3D-моделювання, що використовуються для створення ігор та розважальних програм. Будуть проаналізовані переваги та недоліки різних методів, а також їх відповідність вимогам різних типів ігор та розважальних програм. Отже, метою дипломної роботи є розробка технології 3D-моделювання для побудови ігор та розважальних програм, яка дозволить створювати високоякісні тридименсійні об'єкти та світи з максимальною реалістичністю та іммерсивністю.
Description: Робота публікується згідно наказу Ректора НАУ від 27.05.2021 р. №311/од "Про розміщення кваліфікаційних робіт здобувачів вищої освіти в репозиторії університету" Керівник проекту: доцент, кандидат технічних наук, Райчев Ігор Едуардович.
URI: https://er.nau.edu.ua/handle/NAU/60841
Appears in Collections:Кваліфікаційні роботи здобувачів вищої освіти кафедри комп’ютерних інформаційних технологій

Files in This Item:
File Description SizeFormat 
ФКНТ_2023_122_Дерій Н.О..pdfДипломна робота бакалавра2.37 MBAdobe PDFView/Open


Items in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.