Please use this identifier to cite or link to this item: https://er.nau.edu.ua/handle/NAU/60743
Title: Смисл життя військовослужбовців під час війни
Authors: Ільченко, Катерина Сергіївна
Keywords: дипломна робота
смисл життя
оптимальний смисл життя
військовослужбовці
задоволеність життям
професійна діяльність
Issue Date: Jun-2023
Publisher: Національний авіаційний університет
Citation: Ільченко К.С. Смисл життя військовослужбовців під час війни -Кваліфікаційна робота на здобуття освітнього ступеня бакалавра спеціальності «Психологія». – Національний авіаційний університет. – Київ, 2023. – 48 с.
Abstract: Дипломна робота містить теоретичний аналіз наукової літератури з проблеми смислу життя, сутності, структури, та характеристики. Діагностика застосовується для вивчення смислу життя та задоволеність ним у військовослужбовців в умовах війни. Виявлено наявність та характер зв’язку між смислом життя та задоволеністю ним у військовослужбовців. Розроблено рекомендації щодо поліпшення життєдіяльності військовослужбовців в умовах війни на основі смислу їхнього життя.
Description: Дипломна робота публікується згідно наказу Ректора НАУ від 27.05.2021 р. №311/од «Про розміщення кваліфікаційних робіт здобувачів вищої освіти в репозитарії університету». Дипломна робота випускника освітнього ступеня «Бакалавр», галузь знань: 05 "Соціальні та поведінкові науки", спеціальність 053 «Психологія», освітньо-професійна програма «Психологія». Керівник проекту: доктор психологічних наук, професор, професор кафедри авіаційної психології Хохліна О.П.
URI: https://er.nau.edu.ua/handle/NAU/60743
Appears in Collections:Кваліфікаційні роботи здобувачів вищої освіти кафедри авіаційної психології

Files in This Item:
File Description SizeFormat 
Ільченко К.С..pdfДипломна робота з пояснювальною запискою1.12 MBAdobe PDFView/Open


Items in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.