Please use this identifier to cite or link to this item: https://er.nau.edu.ua/handle/NAU/60727
Title: Соціально-психологічні чинники формування адиктивної поведінки в підлітковому віці
Authors: Губарев, Максим Сергійович
Keywords: дипломна робота
поведінка
підлітковий вік
чинники
адикції
вплив
Issue Date: Jun-2023
Publisher: Національний авіаційний університет
Citation: Губаренко М.С. Соціально-психологічні чинники формування адиктивної поведінки в підлітковому віці -Кваліфікаційна робота на здобуття освітнього ступеня бакалавра спеціальності «Психологія». – Національний авіаційний університет. – Київ, 2023. – 63 с.
Abstract: Дипломна робота містить теоретичний аналіз наукової літератури з адиктивної поведінки особистості та її соціально-психологічних чинників формування. Діагностика застосовується для дослідження чинників, які сприяють появі та збереженню адиктивної поведінки у підлітків. Виявлено що низький та високий рівень самооцінки формуються переважно у колі сім’ї та тягнуть за собою підвищену тривожність, невпевненість у собі, слабкий контроль над імпульсами. Розроблено комплекс заходів по корекції та проілактиці адиктивної поведінки у підлітка.
Description: Дипломна робота публікується згідно наказу Ректора НАУ від 27.05.2021 р. №311/од «Про розміщення кваліфікаційних робіт здобувачів вищої освіти в репозитарії університету». Дипломна робота випускника освітнього ступеня «Бакалавр», галузь знань: 05 "Соціальні та поведінкові науки", спеціальність 053 «Психологія», освітньо-професійна програма «Психологія». Керівник проекту: кандидат психологічних наук, доцент кафедри авіаційної психології Дідух Марина Миколаївна
URI: https://er.nau.edu.ua/handle/NAU/60727
Appears in Collections:Кваліфікаційні роботи здобувачів вищої освіти кафедри авіаційної психології

Files in This Item:
File Description SizeFormat 
Губарев М.С..pdfДипломна робота з пояснювальною запискою997.25 kBAdobe PDFView/Open


Items in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.