Please use this identifier to cite or link to this item: https://er.nau.edu.ua/handle/NAU/60164
Title: Стратегія розробки і просування онлайн-галереї українського живопису
Authors: Хоменко, Єлизавета Олександрівна
Keywords: кваліфікаційна робота
стратегія
соціальні мережі
бренд
комунікація
реклама
Issue Date: 2023
Publisher: Національний авіаційний університет
Citation: Хоменко Є.О. Стратегія розробки і просування онлайн-галереї українського живопису. - Кваліфікаційна робота на здобуття ступеня бакалавр спеціальності "Журналістика". - Національний авіаційний університет. - Київ. 2023. - 62 с.
Abstract: У світі відбувається швидке зростання технологічного прогресу, що призводить до змін у багатьох сферах людського життя. Однією з таких сфер є мистецтво, а зокрема, поява та розвиток онлайн-галерей. Тому особливо актуальним стало питання розробки та просування онлайн-галерей українського живопису, що має великий потенціал до розвитку української культури.
Description: Робота публікується згідно наказу Ректора НАУ від 27.05.2021 р. №311/од. «Про розміщення кваліфікаційних робіт здобувачів вищої освіти в репозиторії університету». Керівник кваліфікаційної роботи кандидат історичних наук, доцент кафедри реклами і зв'язків з громадськістю Горова Віталіна Олександрівна.
URI: https://er.nau.edu.ua/handle/NAU/60164
Appears in Collections:Кваліфікаційні роботи здобувачів вищої освіти студентів кафедри реклами і зв'язків з громадськістю

Files in This Item:
File Description SizeFormat 
ФМВ_2023_061_ХоменкоЄО.pdf694.32 kBAdobe PDFView/Open


Items in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.