Будь ласка, використовуйте цей ідентифікатор, щоб цитувати або посилатися на цей матеріал: https://er.nau.edu.ua/handle/NAU/59487
Назва: Підтримання льотної придатності повітряних суден (ICAO Doc. 9760)
Автори: Дмитрієв, С.О.
Попов, О.В.
Максимов, В.О.
Духота, О.І.
Євсюков, Є.Ю.
Ключові слова: технічне обслуговування
повітряне судно
технічна діагностика
надійність
людський фактор
відновлення
Дата публікації: 2022
Видавництво: Національний авіаційний університет
Бібліографічний опис: Підтримання льотної придатності повітряних суден (ICAO Doc. 9760): навч. посібник / С.О. Дмитрієв, О.В. Попов, В.О. Максимов та ін. - К.: НАУ, 2022. - 208 с.
Короткий огляд (реферат): Дисципліна «Підтримання льотної придатності повітряних суден (ІСАО Пос. 9760» є завершальною з циклу дисциплін, присвячених питанням експлуатації ПС. Експлуатація ПС - складний динамічний процес, що складається з ланцюга взаємопов'язаних функціональних складових, який передбачає: льотну, комерційну, аеродромну експлуатацію, ТО, керування повітряним рухом та багато іншого.
Опис: Розглянуто питання технічного обслуговування планера та функціональних систем повітряних суден, методи та засоби визначення технічного стану, характерні відмови та несправності, експлуатаційні чинники, що впливають на працездатність окремих агрегатів та функціональних систем загалом. Призначено для здобувачів вищої освіти спеціальності 272 «Авіаційний транспорт» освітньо-професіиної програми «Технічне обслуговування та ремонт повітряних суден та авіадвигунів».
URI (Уніфікований ідентифікатор ресурсу): https://er.nau.edu.ua/handle/NAU/59487
ISBN: 978-966-932-181-7
Розташовується у зібраннях:Навчальні посібники викладачів кафедри підтримання льотної придатності повітряних суден

Файли цього матеріалу:
Файл Опис РозмірФормат 
Підтримання льотної придатності ПС.pdf43.82 MBAdobe PDFПереглянути/Відкрити


Усі матеріали в архіві електронних ресурсів захищені авторським правом, всі права збережені.