Пожалуйста, используйте этот идентификатор, чтобы цитировать или ссылаться на этот ресурс: https://er.nau.edu.ua/handle/NAU/59487
Название: Підтримання льотної придатності повітряних суден (ICAO Doc. 9760)
Авторы: Дмитрієв, С.О.
Попов, О.В.
Максимов, В.О.
Духота, О.І.
Євсюков, Є.Ю.
Ключевые слова: технічне обслуговування
повітряне судно
технічна діагностика
надійність
людський фактор
відновлення
Дата публикации: 2022
Издательство: Національний авіаційний університет
Библиографическое описание: Підтримання льотної придатності повітряних суден (ICAO Doc. 9760): навч. посібник / С.О. Дмитрієв, О.В. Попов, В.О. Максимов та ін. - К.: НАУ, 2022. - 208 с.
Краткий осмотр (реферат): Дисципліна «Підтримання льотної придатності повітряних суден (ІСАО Пос. 9760» є завершальною з циклу дисциплін, присвячених питанням експлуатації ПС. Експлуатація ПС - складний динамічний процес, що складається з ланцюга взаємопов'язаних функціональних складових, який передбачає: льотну, комерційну, аеродромну експлуатацію, ТО, керування повітряним рухом та багато іншого.
Описание: Розглянуто питання технічного обслуговування планера та функціональних систем повітряних суден, методи та засоби визначення технічного стану, характерні відмови та несправності, експлуатаційні чинники, що впливають на працездатність окремих агрегатів та функціональних систем загалом. Призначено для здобувачів вищої освіти спеціальності 272 «Авіаційний транспорт» освітньо-професіиної програми «Технічне обслуговування та ремонт повітряних суден та авіадвигунів».
URI (Унифицированный идентификатор ресурса): https://er.nau.edu.ua/handle/NAU/59487
ISBN: 978-966-932-181-7
Располагается в коллекциях:Навчальні посібники викладачів кафедри підтримання льотної придатності повітряних суден

Файлы этого ресурса:
Файл Описание РазмерФормат 
Підтримання льотної придатності ПС.pdf43.82 MBAdobe PDFПросмотреть/Открыть


Все ресурсы в архиве электронных ресурсов защищены авторским правом, все права сохранены.