Please use this identifier to cite or link to this item: https://er.nau.edu.ua/handle/NAU/57185
Title: Газотурбінна установка ефективною потужністю 25 МВт з покращеними екологічними характеристиками
Authors: Даниленко, Р.В.
Keywords: ЕКОЛОГІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ
АКТИВАТОРИ ПАЛИВА
ГАЗОПЕРЕКАЧУВАЛЬНИЙ АГРЕГАТ
Issue Date: 2022
Publisher: Національний авіаційний університет
Citation: Р.В. Даниленко. Газотурбінна установка ефективною потужністю 25 МВт з покращеними екологічними характеристиками – Кваліфікаційна робота на здобуття освітнього ступеня бакалавр за спеціальністю 142 «Енергетичне машинобудування». – Національний авіаційний університет. – Київ, 2021. – 115 с.
Abstract: Об'єктом дослідження дипломної роботи є газотурбінна установка (ГТУ) для привода нагнітача газоперекачувального агрегату. Предметом дослідження є оптимізація функціональних параметрів проектуємої ГТУ з детальною розробкою одного з вузлів проточної частини ГТУ та способ покращення її екологічних характеристик. Мета дипломного проекту – розробка ГТУ ефективною потужністю 25 МВт на рівні ескізного проекту та використання активаторів палива у паливній системі ГТУ. Метод дослідження – аналіз функціональних параметрів і конструктивних схем, технічних рішень існуючих аналогів. Встановлено, що впровадження активаторів палива винахідників нашої країни на поршевіих двигунах внутрішнього згоряння показало на протязі декілька років стабільно хороші показники екологічних та техніко-економічних характеристик. У звяку з цим кафедра авіаційних двигунах приймала участь у подальшої перевірці активаторів палива на газотурбінних двигунах різних типів. На базі цього досвіду і запропоноване удосконалення паливної системи ГТУ з метою покращення її екологічних характеристик. Матеріали дипломного проекту рекомендується використати під час розробок ГТУ, стендових випробуваннях ГТУ з метою їх подальшого впровадження в експлуатацію та в навчальний процесі.
Description: Робота публікується згідно наказу Ректора НАУ від 27.05.2021 р. №311/од «Про розміщення кваліфікаційних робіт здобувачів вищої освіти в репозиторії університету». Кваліфікаційна робота здобувача освітнього ступеня «Бакалавр», галузь знань: 14 «Електрична інженерія», Спеціальність: 142 «Енергетичне машинобудування», освітньо-професійна програма «Газотурбінні установки і компресорні станції». Керівник роботи: кандидат технічних наук наук, доцент Козлов Володимир Вікторович
URI: https://er.nau.edu.ua/handle/NAU/57185
Appears in Collections:Кваліфікаційні роботи здобувачів вищої освіти кафедри авіаційних двигунів (НОВА)

Files in This Item:
File Description SizeFormat 
Диплом_Даниленко.doc20.45 MBMicrosoft WordView/Open


Items in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.