Пожалуйста, используйте этот идентификатор, чтобы цитировать или ссылаться на этот ресурс: https://er.nau.edu.ua/handle/NAU/56692
Название: Організація нормативно-правового забезпечення повітряних перевезень небезпечних вантажів в Україні
Авторы: Грохольська, Наталія Олександрівна
Ключевые слова: дипломна робота
повітряний кодекс
закон
наказ Державіаслужби
суб’єкти авіаційної діяльності, що задіяні в повітряних перевезеннях небезпечних вантажів
конвенція
Дата публикации: июн-2021
Издательство: Національний авіаційний університет
Краткий осмотр (реферат): У дипломній роботі розглянуто роль та небезпека повітряних перевезень небезпечних вантажів, необхідність прийняття (імплементування) міжнародних вимог до перевезень небезпечних вантажів. Процедура розроблення, затвердження, погодження та державна реєстрація проєкту правил перевезень небезпечних вантажів. Аналітична частина присвячена аналізу ринку та обсягу повітряних перевезень небезпечних вантажів, їх небезпеки, аналізу нормативно – правових актів перевезень небезпечних вантажів на світовому рівні та національному регулюванню повітряних перевезень небезпечних вантажів до прийняття правил повітряних перевезень небезпечних вантажів. У проєктній частині розглянута процедура розроблення нормативно-правового акту, супровідних документів до ноьог, а саме: пояснювальної записки, прогнозу впливу, порівняльної таблиці, довідка щодо відповідності зобов’язанням України у сфері європейської інтеграції та праву Європейського Союзу (acquis ЄС) та аналізу регуляторного впливу. Розглянута процедура внутрішнього погодження в Державіаслужбі, процедура зовнішнього погодження та державна реєстрація нормативно-правового акту. Матеріали дипломної роботи рекомендуються використовувати під час проведення наукових досліджень, у навчальному процесі та в практичній діяльності при підготовці та розробці нормативно-правових актів.
Описание: Робота публікується згідно наказу ректора від 27.05.2021 р. № 311/од "Про розміщення кваліфікаційних робіт вищої освіти в репозиторії НАУ". Керівник проекту: к.т.н., проф. Антонова А. О.
URI (Унифицированный идентификатор ресурса): https://er.nau.edu.ua/handle/NAU/56692
Располагается в коллекциях:Кваліфікаційні роботи здобувачів вищої освіти кафедри організації авіаційних перевезень

Файлы этого ресурса:
Файл Описание РазмерФормат 
ФTMЛ_2021_275_Грохольська Н.О._ННІНО 1.pdfДипломна робота1.78 MBAdobe PDFПросмотреть/Открыть


Все ресурсы в архиве электронных ресурсов защищены авторским правом, все права сохранены.