Будь ласка, використовуйте цей ідентифікатор, щоб цитувати або посилатися на цей матеріал: https://er.nau.edu.ua/handle/NAU/56692
Назва: Організація нормативно-правового забезпечення повітряних перевезень небезпечних вантажів в Україні
Автори: Грохольська, Наталія Олександрівна
Ключові слова: дипломна робота
повітряний кодекс
закон
наказ Державіаслужби
суб’єкти авіаційної діяльності, що задіяні в повітряних перевезеннях небезпечних вантажів
конвенція
Дата публікації: чер-2021
Видавництво: Національний авіаційний університет
Короткий огляд (реферат): У дипломній роботі розглянуто роль та небезпека повітряних перевезень небезпечних вантажів, необхідність прийняття (імплементування) міжнародних вимог до перевезень небезпечних вантажів. Процедура розроблення, затвердження, погодження та державна реєстрація проєкту правил перевезень небезпечних вантажів. Аналітична частина присвячена аналізу ринку та обсягу повітряних перевезень небезпечних вантажів, їх небезпеки, аналізу нормативно – правових актів перевезень небезпечних вантажів на світовому рівні та національному регулюванню повітряних перевезень небезпечних вантажів до прийняття правил повітряних перевезень небезпечних вантажів. У проєктній частині розглянута процедура розроблення нормативно-правового акту, супровідних документів до ноьог, а саме: пояснювальної записки, прогнозу впливу, порівняльної таблиці, довідка щодо відповідності зобов’язанням України у сфері європейської інтеграції та праву Європейського Союзу (acquis ЄС) та аналізу регуляторного впливу. Розглянута процедура внутрішнього погодження в Державіаслужбі, процедура зовнішнього погодження та державна реєстрація нормативно-правового акту. Матеріали дипломної роботи рекомендуються використовувати під час проведення наукових досліджень, у навчальному процесі та в практичній діяльності при підготовці та розробці нормативно-правових актів.
Опис: Робота публікується згідно наказу ректора від 27.05.2021 р. № 311/од "Про розміщення кваліфікаційних робіт вищої освіти в репозиторії НАУ". Керівник проекту: к.т.н., проф. Антонова А. О.
URI (Уніфікований ідентифікатор ресурсу): https://er.nau.edu.ua/handle/NAU/56692
Розташовується у зібраннях:Кваліфікаційні роботи здобувачів вищої освіти кафедри організації авіаційних перевезень

Файли цього матеріалу:
Файл Опис РозмірФормат 
ФTMЛ_2021_275_Грохольська Н.О._ННІНО 1.pdfДипломна робота1.78 MBAdobe PDFПереглянути/Відкрити


Усі матеріали в архіві електронних ресурсів захищені авторським правом, всі права збережені.