Будь ласка, використовуйте цей ідентифікатор, щоб цитувати або посилатися на цей матеріал: https://er.nau.edu.ua/handle/NAU/56193
Назва: Методичні підходи при навчанні плаванню студентів, які не вміють плавати
Автори: Смірнов, Костянтин Михайлович
Парахонько, Вадим Михайлович
Зубко, Валентина Володимирівна
Ключові слова: плавання
студенти
методичні підходи
фізичне виховання
вміння
навички
Дата публікації: 17-чер-2021
Видавництво: Національний авіаційний університет
Бібліографічний опис: Смірнов К.В., Парахонько В.М., Зубко В.В. Методичні підходи при навчанні плаванню студентів, які не вміють плавати // Фізичне виховання в контексті сучасної освіти: тези доповідей XVI Міжнародної науково-методичної конференції. - Національний авіаційний університет. – Київ, 2021. - С. 131 - 135.
Короткий огляд (реферат): Всім студентам за програмою з фізичного виховання у вищих навчальних закладах необхідно складати норматив з плавання. На заняттях з фізичного виконання у вищих навчальних закладах, що мають свої власні басейни, або які мають змогу користуватись басейнами, необхідно обов’язково виявити не тільки не вміючих плавати студентів, але також і тих, хто вміє плавати не достатньо добре; і не тільки навчати студентів плавати, але й озброїти їх теоретичними знаннями. На базі усіх цих знань, у студентів виробляється психологічна готовність людини до подолання будь-яких труднощів, пов’язаних з перебуванням у воді, та здатність не тільки не потонути самому, але при необхідності й надати допомогу іншим. Молоді люди, які отримують вищу освіту, повинні не тільки досконало володіти фаховою спеціальністю, але й обов’язково вміти плавати. А ті студенти які пройдуть курс навчання плаванню, при необхідності мали б змогу на мінімально необхідному рівні навчити плавати хоча б своїх дітей. Задля того, щоб зробити навчання студентів, що не вміють плавати, більш ефективним, прискорити навчання необхідно застосовувати різні методичні підходи.
URI (Уніфікований ідентифікатор ресурсу): https://er.nau.edu.ua/handle/NAU/56193
Розташовується у зібраннях:XVI Міжнародна науково-методична конференція Фізичне виховання у контексті сучасної освіти (2021)



Усі матеріали в архіві електронних ресурсів захищені авторським правом, всі права збережені.