Будь ласка, використовуйте цей ідентифікатор, щоб цитувати або посилатися на цей матеріал: https://er.nau.edu.ua/handle/NAU/56115
Назва: ЗОЛОТОНОСНІСТЬ РІЗНОВІКОВИХ КІР ЗВІТРЮВАННЯ УКРАЇНИ
Автори: Ковальчук, Мирон Степанович
Ключові слова: золото
кора звітрювання
Україна
Дата публікації: 2011
Видавництво: МІНЕРАЛОГІЧНИЙ ЗБІРНИК
Серія/номер: 61;1-2
Короткий огляд (реферат): Висвітлено особливості золотоносності різновікових кір звітрювання України та гранулометрії, морфології і проби золота.
Опис: Кори звітрювання як джерело золота вже давно приваблювали геологів. Однак під час вивчення ендогенних золоторудних проявів через уявлення, що історично склалися про високу хімічну інертність металу за екзогенних умов, кори звітрювання трактували лише як сприятливий чинник для формування його розсипів та осадових родовищ. Після того як з’ясували добру міграційну здатність золота в процесах короутворення, яке контрольоване типом звітрювання, складом вихідних порід та низкою інших чинників, увага до вивчення золотоносності кір звітрювання значно зросла. Родовища золота в глинистих корах звітрювання становлять для України новий перспективний геолого-промисловий тип. Порівняно з ендогенними родовищами золота їх освоюють оперативніше, їм приділяють підвищену увагу інвестори.
URI (Уніфікований ідентифікатор ресурсу): https://er.nau.edu.ua/handle/NAU/56115
Розташовується у зібраннях:Наукові праці співробітників НАУ (проводиться премодерація, колекція НТБ НАУ)
Наукові статті викладачів кафедри аерокосмічної геодезії та землеустрою

Файли цього матеріалу:
Файл Опис РозмірФормат 
Kovalchuk 2011.pdf265.09 kBAdobe PDFПереглянути/Відкрити


Усі матеріали в архіві електронних ресурсів захищені авторським правом, всі права збережені.