Пожалуйста, используйте этот идентификатор, чтобы цитировать или ссылаться на этот ресурс: https://er.nau.edu.ua/handle/NAU/56115
Название: ЗОЛОТОНОСНІСТЬ РІЗНОВІКОВИХ КІР ЗВІТРЮВАННЯ УКРАЇНИ
Авторы: Ковальчук, Мирон Степанович
Ключевые слова: золото
кора звітрювання
Україна
Дата публикации: 2011
Издательство: МІНЕРАЛОГІЧНИЙ ЗБІРНИК
Серия/номер: 61;1-2
Краткий осмотр (реферат): Висвітлено особливості золотоносності різновікових кір звітрювання України та гранулометрії, морфології і проби золота.
Описание: Кори звітрювання як джерело золота вже давно приваблювали геологів. Однак під час вивчення ендогенних золоторудних проявів через уявлення, що історично склалися про високу хімічну інертність металу за екзогенних умов, кори звітрювання трактували лише як сприятливий чинник для формування його розсипів та осадових родовищ. Після того як з’ясували добру міграційну здатність золота в процесах короутворення, яке контрольоване типом звітрювання, складом вихідних порід та низкою інших чинників, увага до вивчення золотоносності кір звітрювання значно зросла. Родовища золота в глинистих корах звітрювання становлять для України новий перспективний геолого-промисловий тип. Порівняно з ендогенними родовищами золота їх освоюють оперативніше, їм приділяють підвищену увагу інвестори.
URI (Унифицированный идентификатор ресурса): https://er.nau.edu.ua/handle/NAU/56115
Располагается в коллекциях:Наукові праці співробітників НАУ (проводиться премодерація, колекція НТБ НАУ)
Наукові статті викладачів кафедри аерокосмічної геодезії та землеустрою

Файлы этого ресурса:
Файл Описание РазмерФормат 
Kovalchuk 2011.pdf265.09 kBAdobe PDFПросмотреть/Открыть


Все ресурсы в архиве электронных ресурсов защищены авторским правом, все права сохранены.