Пожалуйста, используйте этот идентификатор, чтобы цитировать или ссылаться на этот ресурс: https://er.nau.edu.ua/handle/NAU/55856
Название: Аналіз викладання фізичної культури у дистанційному форматі - взаємодоповнення теорії та практики
Авторы: Вржесневська, О.І.
Кузнєцова, Л.Б.
Осіпова, М.С.
Ключевые слова: епідеміологічні обмеження
військова агресія
дистанційна форма навчання
урахування відмінностей
відповідна специфіка
ключові аспекти
Дата публикации: 16-июн-2022
Издательство: Національний авіаційний університет, 2022
Библиографическое описание: Вржесневська О.І. Аналіз викладання фізичної культури у дистанційному форматі - взаємодоповнення теорії та практики / Вржесневська О.І., Кузнєцова Л.Б., Осіпова М.С. // Фізичне виховання в контексті сучасної освіти: Матеріали XVII Міжнародної науково-методичної конференції. За заг. ред. І.І. Вржесневського. - К.: НАУ, 2022. - С. 28 - 29.
Краткий осмотр (реферат): У загальному освітньому процесі, в умовах спочатку епідеміологічних обмежень, а надалі військової агресії, пріоритетів набуває дистанційна форма навчання. Методологія навчання за цією формою, звісно, ще не має чітко визначених дефініцій та науково обґрунтованого алгоритму Загалом робота он- лайн доволі часто проводиться без урахування відмінностей між теоретичними, семінарськими, практичними або контрольними заняттями. Звісно проведення кожного з цих занять має відповідну специфіку, яка тільки поглиблюється у дистанційному форматі. Відповідно до специфіки викладання фізичної культури у школі ми концентруємо увагу нашого дослідження саме на практичні заняття. Але повна відсутність теоретичного матеріалу суттєво знижає ефективність викладання нашої дисципліни. Треба зауважити, що сама по собі організація якісних практичних занять з фізичного виховання (саме у цьому форматі), з адекватним обсягом фізичних зусиль та навантажень, це досить складне завдання. Тож перед нами постало завдання збалансовано поєднати теорію і практику у навчальному процесі. Оптимальне вирішення цього завдання потребує визначення ключових аспектів даного педагогічного конструкту, аналізу та синтезу напрацьованого практичного досвіду та відповідного системного підходу, у контексті специфіки нашої дисципліни. З урахуванням зазначеної проблематики і представлена наша робота.
URI (Унифицированный идентификатор ресурса): https://er.nau.edu.ua/handle/NAU/55856
Располагается в коллекциях:XVII Міжнародна науково-методична конференція Фізичне виховання у контексті сучасної освіти (2022)



Все ресурсы в архиве электронных ресурсов защищены авторским правом, все права сохранены.