Пожалуйста, используйте этот идентификатор, чтобы цитировать или ссылаться на этот ресурс: https://er.nau.edu.ua/handle/NAU/51693
Название: Шляхи покращення біодоступності мікроелементів лікарських засобів
Авторы: Левчук, Максим Сергійович
Ключевые слова: дипломна робота
макроелементи
кальцій
магній
біодоступність
лікарські засоби
технологія
хелати
Дата публикации: июн-2021
Издательство: Національний авіаційний університет
Краткий осмотр (реферат): У даній роботі розглянуті різні методи покращення біодоступності препаратів кальцію та магнію . Актуальність данної теми обумовлена тим ,що в багатьох сучасних лікарських засобах мають погану розчинність у воді і низьку біодоступність при пероральному прийманні. Це призводить до того, що треба збільшувати дози препарату , що може призвести до небажаних побічних ефектів. Сучасна фармакологічне виробництво використовує різноманітні технології для покращення розчинності і біодоступності лікарських засобів, однак одного ідеального способу не має,у всіх препаратах є свої обмеження і недоліки. Тому пошук нових способів для вирішення цієї проблеми на даний моменти є крайньо актуальним.
Описание: Робота публікується згідно наказу Ректора НАУ від 27.05.2021 р. №311/од "Про розміщення кваліфікаційних робіт здобувачів вищої освіти в репозиторії університету" . Керівник проекту: старший викладач кафедри біотехнології Бабій В.О.
URI (Унифицированный идентификатор ресурса): https://er.nau.edu.ua/handle/NAU/51693
Располагается в коллекциях:Кваліфікаційні роботи здобувачів вищої освіти кафедри біотехнології

Файлы этого ресурса:
Файл Описание РазмерФормат 
ФЕБІТ_2021_162.Левчук.М.С (2).pdfПояснювальна записка1.17 MBAdobe PDFПросмотреть/Открыть


Все ресурсы в архиве электронных ресурсов защищены авторским правом, все права сохранены.