Please use this identifier to cite or link to this item: https://er.nau.edu.ua/handle/NAU/51566
Title: Просування власного блогу за допомогою інфопродукту "Марафон розмовних сторіз"
Authors: Лакіза, Анна Ярославна
Keywords: дипломна робота
реклама
соціальні мережі
блог
інформаційний продукт
сторіз
імідж
Issue Date: Jun-2021
Citation: Лакіза А. Я. Просування власного блогу за допомогою інфопродукту "Марафон розмовних сторіз". - Дипломна робота на здобуття ступеня бакалавра спеціальності "Журналістика". - Національний авіаційний університет. - Київ, 2021. - 58 с.
Abstract: Актуальність дослідження зумовлена необхідністю у вивченні інфопродуктів як нового методу просування себе у соціальних мережах. Дана тема є мало дослідженою, тому є актуальною для опрацювання, отримання результатів та статистичних даних. Будь-який інфопродукт сьогодні містить корисну інформацію з різних сфер та має можливість передати знання від його автора до того, хто цим продуктом буде користуватися. Автори інфопродуктів за допомогою них мають можливість просувати себе у соціальних мережах, тому актуальність теми доволі висока.
Description: Робота публікується згідно наказу Ректора НАУ від 27.05.2021 р. №311/од "Про розміщення кваліфікаційних робіт здобувачів вищої освіти в репозиторії університету" . Керівник проекту: старший викладач Куцан Олена Іванівна.
URI: https://er.nau.edu.ua/handle/NAU/51566
Appears in Collections:Кваліфікаційні роботи здобувачів вищої освіти студентів кафедри реклами і зв'язків з громадськістю

Files in This Item:
File Description SizeFormat 
Лакіза А. Я..pdfДипломна робота1.26 MBAdobe PDFView/Open


Items in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.