Please use this identifier to cite or link to this item: https://er.nau.edu.ua/handle/NAU/51505
Title: Розробка журналу на автомобільну тематику "Гараж"
Authors: Потапенко, Вадим Вікторович
Keywords: дипломна робота
журнал
автомобільна тематика
контент
інформація
автомобільна журналістика
Issue Date: Jun-2021
Publisher: Національний авіаційний університет
Citation: Потапенко В.В. Розробка журналу на автомобільну тематику "Гараж". - Дипломна робота на здобуття ступеня бакалавра спеціальності "Журналістика". - Національний авіаційний університет. - Київ, 2021. - 54 с.
Abstract: Разом із розвитком науки і техніки, та появою автомобіля у житті суспільства, розпочалось виникнення спеціалізованих автомобільних видань. Коли галузь автомобілебудування стала на новий щабель розвитку, і автомобіль, який вийшов в маси, став одним з найважливіших товарів споживання, що формує ринок, матеріали на автомобільну тематику стали популярні і в ділових, і навіть в універсальних виданнях. Автомобільна промисловість та суміжні з нею галузі знайшли своє відображення у друкованих виданнях, не тільки демонструючи сталий розвиток у сфері, а й характеризуючи стан економіки і суспільства в цілому.
Description: Робота публікується згідно наказу Ректора НАУ від 27.05.2021 р. №311/од "Про розміщення кваліфікаційних робіт здобувачів вищої освіти в репозиторії університету" . Керівник проекту: д-р наук із соц. ком., доц. Рижко Олена Миколаївна
URI: https://er.nau.edu.ua/handle/NAU/51505
Appears in Collections:Кваліфікаційні роботи здобувачів вищої освіти кафедри журналістики

Files in This Item:
File Description SizeFormat 
ФМВ_21_061_Потапенко.pdfдипломна робота1.3 MBAdobe PDFView/Open


Items in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.